2019 MSB Deniz Kuvvetleri Bin 640 Sözleşmeli Er Alım İlanı Yayımlandı

Milli Savunma Bakanlığı’na bağlı Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde 2019 yılı içerisinde yapılacak olan sözleşmeli er alımları için ilan yayımlandı. İlana göre Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’na 1640 sözleşmeli er alımı yapılacak.

2019 MSB Deniz Kuvvetleri Bin 640 Sözleşmeli Er Alım İlanı Yayımlandı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2019 yılı sözleşmeli er alımları için başvurular geçtiğimiz günlerde başladı. Başvuruların başlamasının ardından alım sayıları belli oldu.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı’nın intenet adresinde yayımlandı. İlanda en az ilkokul mezunu olan adaylar arasından 1640 sözleşmeli er alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca alımlarda askerlik şartı da aranmayacak.

Başvuru Koşulları

Başvuru yapmak isteyen kişilerin T.C vatandaşı olması ve erkek olması, en az ilk okul mezunu olması gerekmektedir. Askerliğini erbaş veya er olarak yapmış olanların ise başvuruların yapılacağı tarih itibariyle 25 yaşından büyük olmaması, askerlik yapmamış kişilerin ise 1 Ocak 1994 ve 31 Aralık 1999 tarihleri arasında doğmuş olmaları gerekmektedir.

Ayrıca adayların daha önceden TSK’dan hiçbir şekilde atılmamış olmaları, sözleşmeli er veya erbaşlık yapmamış olmaları ve kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmaları gerekmektedir.

Yayımlanan ilana 20 Haziran 2019 tarihine başvuru yapılabilecek. Fakat yeteri kadar başvuru alınırsa başvuru ekranı erken kapatılabilir. Bundan dolayı başvuruların en erken zamanda yapılması gerekmektedir.

Sözleşmeli er alımı başvuruları Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın intenet adresi üzerinden yapılacaktır.  

Boy-Kilo Şartı

DEniz Kuvvetleri Komutanlığı sözleşmeli er alımı

Boy-Kilo şartı

Spor Mülakatı

Spor Mülakatı

Spor mülakatı

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2019, 23:43

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemall
Kemall - 1 yıl Önce

Yaş 29/olsun bizde asker olalım

Celal
Celal - 1 yıl Önce

29 yaş alım yapın bende gelim

Mustafa coşkun
Mustafa coşkun - 1 yıl Önce

Seve seve yapmaya hazırım
her daim tek hayalim buu.kabul olur inşALLAH

Mustafa coşkun
Mustafa coşkun - 1 yıl Önce

Seve seve yapmaya hazırım


Popüler Haberler