2019 Yılı Temmuz tüm burçların aylık yorumları

Türkiye’de ve dünya genelinde ilgiyle takip edilen burçlar konusunda astrologlar yorumlarda bulunmaktadır. Bu yorumlar insanların hayatına şekil vermektedir. Alacağınız kararlarda size yardım eden burçlar, hayatınızı daha üst seviyelere çıkarmanızı sağlayabilmektedir. 2019 Temmuz ayı burç yorumları açıklandı.

2019 Yılı Temmuz tüm burçların aylık yorumları

Gündelik hayatımızı düzenleyen, alacağımız kararlarda bize yardımcı olan burçların kendisine has özellikleri vardır.  Aynı burca mensup insanlarda, aynı davranışlar gözlenmektedir. Bu durum deneylerle uzmanlar tarafından da onaylanmıştır.

Burçlar, hal ve hareketlerimize, düşünce yapımıza şekil vermektedir. Burçların geleceğe yönelik nelere işaret ettiğini uzmanlar yorumlamaktadır. Bundan dolayı 2019 temmuz ayı burç yorumları belli oldu. Aşk, iş, sağlık ve para konusunda kendiniz hakkında merak ettiklerinizi araştırdık.

Dünya genelinde birçok insan tarafından takip edilen burçlar, insanın doğduğu anda Güneş’in pozisyonuna göre belirlenmektedir. Doğduğunuz yerden Güneş’e doğru hayali bir çizgi çekin. Bu çizgi muhakkak bir burca ulaşacaktır. Bu yüzden büyün burçlar günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yorumlanmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok insan intenet üzerinden burç yorumlarını takip edebilmektedir. İntenet üzerinden araştırmalarını sürdüren kişilere özel, temmuz ayının burç yorumlarını hazırladık. Genellikle burçların aşk ve para konusundaki yorumları merak edilmektedir. ‘’Fala inanma, falsız da kalma’’ diyenler için burç yorumları önem kazanmaktadır.

Günlük yaşantımıza, davranışlarımıza, hal ve hareketlerimize yön veren burçların uzmanlar tarafından yapılan yorumlarını sizler için hazırladık. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak,Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının güncel yorumları sizlerle.

BURÇ YORUMLARI TEMMUZ 2019

TEMMUZ 2019 KOÇ 

Neyiniz olduğunu göstermek için tekrar fırsatınız var. Savaşacaksınız ve dirençli olacaksınız, bu genellikle iyi bir özellikse de, çok fazla şiddetli olmamalısınız. Aynı zamanda nazik öneri veya yardımı reddetmemelisiniz. Ayrıca Koç Temmuz ayında sağlığına da dikkat etmelidir. Son zamanlarda maruz kaldığınız tüm streslere mola verin. Azimli olmaktan çekinmeyin. Hatta diğerleri pahasına bunu sürdürün. Bu, hayatın işleme şekli olan bir yarıştır. Bir süredir tüm ailenizle bir araya gelmek için fırsatınız olmamıştı. İnisiyatif gösterin ve bir toplanma düzenleyin.

TEMMUZ 2019 BOĞA 

"Temmuz ayında Boğa özellikle ilişkiler alanında başarı gösterecek. Bekar olan çekingen kişiler bile ""doğanın güvenilir çağrısı""nı hissedecekler ve yeni insanlarla tanışmak ve sosyal hayatlarında başarılı olmak isteyecekler. Pek çok maceralı an sizi bekliyor. Nişanlı olanlar ilişkilerini güçlendirmeyi bekleyebilirler. Hemen şimdi, bir sonraki adımı atmanın doğru zamanıdır." Bu gün entelektüel bazlı faaliyetler için en iyisini umut ediyor. Kendinizi eğitmek için zaman ayırın. Son zamanlarda sağlıklısınız, bunu bozmayın. Daha sonra ciddi sorunlarınız olabilir.

TEMMUZ 2019 İKİZLER

Gücümüzü göz önünde bulundurmak önemlidir. İş pahasına hasta olmak istemezsiniz, değil mi? Ayrıca İkizler burcu, Temmuz ayında eşlerine ve sevdiklerine daha fazla özen göstermelidir. Onlar hep destekleriyle, korumacı kelimeleri ve de iyi önerileriyle sizin için buradalar. Bu iyiliğin karşılığını vermelisiniz. Neredeyse dibe kadar düşeceksiniz ama diğer yandan düşündüğünüzden çok daha güçlü olduğunu göreceksiniz. Eğer kilo vermek istiyorsanız ilk etapta alkolü azaltmanız gerekir.

TEMMUZ 2019 YENGEÇ 

Etrafınızdaki herkes, yaz tatillerini bekliyor, ancak çalışma temponuzu düşürmediğinizden emin olun. Temmuz ayında Yengeç burcu, kariyerinde belirgin ilerleme kaydetme şansına sahiptir. Yapmanız gereken tek şey, azimle çok çalışmaktır. İşverenler böyle bir çabanın farkına mutlaka varacaklardır. Ödül neredeyse bellidir. Sonunda size çokça ilham kaynağı olmuş biriyle buluşacaksınız. Şansınızı alın ve yaratıcı olun! Eşinizle ya da bir arkadaşınızla konuşun ve bir baloya gidin. Bu, yılın sosyal olayıdır ve ortam buna gerçekten değer. Diyetinizi değiştirin. Daha fazla sebze ve daha az tuz yemeye çalışın. Daha iyi hissedeceksiniz.

TEMMUZ 2019 ASLAN 

İş yerinde çok fazla zaman harcamanızı gerektiren büyük iş yükü sayesinde çok daha güçlü olacaksınız. Stresli durumlarla baş etmeyi ve rahatlamayı öğreneceksiniz, yoğun bir iş haftasında bile değer verdiğiniz kişilere katılmak için zaman bulacaksınız. Sevdiklerinizi ihmal etmeyin ve aşk için zaman ayırın. Aslan burcu bu dönemde daha olgunlaşacak. İtaatkar olmayın ve insanların size bu şekilde davranmalarına izin vermeyin. Haklarınız için ayağa kalkın. Her yaşta cilt bakımı yapmanız gerekir. Yeterli uyku ve nemlendirme ile canlı görüneceksiniz.

TEMMUZ 2019 BAŞAK 

Temmuz ayında bazı Başaklar belki potansiyel partnerlerinin seçimiyle ilgili ikilemle uğraşacaklar. Aynı anda birkaç tane bile olabilir. Dikkatlice seçin. İlk görüşte ideal görünen kişi kendini açığa vurabilir ve onun gerçek, kabul edilemez doğası yüzeye çıkabilir. Burçlara göre en iyi tercih kalbinizi dinlemek. İnsanlarla aynı fikirde değilseniz, bilmelerine izin verin, ama her zaman terbiyenizi koruyun. Rahatlayın ve biraz dinlenin. Bir kitap okuyun ya da bir film izleyin.

TEMMUZ 2019 TERAZİ

Temmuz ayında Teraziler, tatillerini bir süre ertelemek zorunda kalacaklarını öğrenecekler. Diğer düşüncelerle ilgili olarak, en azından doğayı ziyaret edin. Gün boyu süren bir yürüyüşün ardından rahatça uyuyacaksınız, fazla düşünmeye gücünüz olmayacak. Rahatlayın ve işle ilgili düşünmeyin. Diğerleri yapsa bile siz kesinlikle tembellik yapmamalısınız. Patronunuz çabalarınızın farkına varacak. Ruhta huzur, bir doktor ya da terapiste ziyareti önleyecektir.

TEMMUZ 2019 AKREP

Temmuz'un gelişiyle yorulacaksınız. Son birkaç aydır devam eden hayat temponuzun gerçekten yüksek olduğunu itiraf etmelisiniz. Biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Burçlar, Akrep'e, öneğin masaj yaptırmayı veya en yakınınızla veya partnerinizle doğada bir hafta sonu geçirmenizi önerir. Kaybettiğiniz enerjiyi yeniden bulacaksınız. İş yerinde dikkatiniz dağınık olmamalısınız. İş yerindeyken evinizin sorunlarını bir kenara bırakın, başka bir şekilde yürümez. Bu gün entelektüel bazlı faaliyetler için en iyisini umut ediyor. Kendinizi eğitmek için zaman ayırın. Bağlılığınız yüksek ve siz böyle gidebileceğini hissediyorsunuz. Ama bazı sınırları ayarlamalısınız; aksi halde, bu iyi sonlanmayabilir.

TEMMUZ 2019 YAY 

 Zorlu yaşam koşulu Temmuz ayında size yakın bir kişiyi üzecek. Sadece kendinizi ve ne kadar çok çalışma yaptığınızı düşünmeyin; aynı zamanda yardıma ihtiyacı olan arkadaşınıza yardım önerin. Yay burcu minnettarlık bekleyebilir ve bir kez yardıma ihtiyacınız olabilir, biri de iyiliğinizin karşılığını verecektir. Açıkçası bütün günün iş yerinde geçirildiği vizyonu sevmezsiniz. Ama dişinizi sıkmalısınız, bu şekilde sıkıntılara girmeyeceksiniz. Pişmanlıklar olmadan kendinizi şımartabilirsiniz. Tüm bunlardan sonra bunu hak ediyorsunuz. Son zamanlarda gerçekten çok uğraştınız.

TEMMUZ 2019 OĞLAK 

Temmuz, Oğlak burcuna pek çok değişiklik getirecek. Kırılma noktası özellikle kariyer alanınızda gelecektir; burada eski zorlukların üstesinden geldikten sonra da hareketli temponuzun devam etmesi sayesinde diğer iş arkadaşlarınızdan üstün olacaksınız. Bu, iş vereninizin dikkatini, övgüsünü ve hatta kariyerinizde bu kadar uzun süredir arzu ettiğiniz yükselmeyi getirecektir. İşler zorlaştığı zaman sizin iş arkadaşlarınızdan çok daha iyi yaptığınız meydana çıkacak. Ruh haliniz çok iyi değil, ama umutsuz olmayın. Hoşunuza giden bir şeylerle ilgilenin. İşe geç kalın ve çok fazla düşünmeyin.

TEMMUZ 2019 KOVA 

Temmuz ile birlikte kariyerinizde bir kırılma noktası bekleyebilirsiniz. Önceki başarılarınızdan dolayı, çevrenizde sizi başarılarınızın en azından küçük bir parçasından yoksun bırakmak isteyecek kıskanç kimseler görünebilir. Onlara dikkat edin. Bir sporla uğraşırken enerjinizi rahatlıkla harcayabilirsiniz, ancak Kova burcu çatışmalara girmemelidir. Bugünlerde "yaratıcılık" kelimesi size çok fazla bir şey ifade etmez. Daha iyi günleriniz oldu ama üzülmeyin. Sağlık, eğitimden daha önemlidir. Sınırları ihlal etmeyin veya atlanan bir günden çok daha fazla anlam çıkabilir.

TEMMUZ 2019 BALIK 

Temmuz ayında Balıkları özellikle kariyerleriyle ilgili yeni ilginç deneyimler bekliyor. Önceki başarılarınız sayesinde, işyerinde önemli ve karmaşık bir projenin bir parçası olma şansını elde edeceksiniz. Bu fırsat başlangıçta sizi korkutabilecek bile olsa, bu sefer onunla savaşacak ve herkese bunu yapabilecek durumda olduğunuzu göstereceksiniz. Bir masajdan keyif almak güzeldir, ancak teorik ve pratik bilgi edinmek yararlıdır. Bir masaj kursuna kaydolun. Hayatınızın hemen şimdi düzene ihtiyacı var. Birkaç gün öncesinden bir plan yapın ve ona uymaya çalışın.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 19:01

YORUM EKLE

Popüler Haberler