2020 EKYS Yönetici seçme sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

2020 yılı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı gerçekleştirildi. Müdür ve Müdür Yardımcısı olmak isteyen öğretmenlerin girdiği sınavın ne zaman açıklanacağı, sınava giren öğretmenler tarafından merak ediliyor. Sınav ÖSYM tarafından gerçekleştirildi ve sınav sonuçlarının ne zaman yayınlanacağına dair takvim ÖSYM tarafından yayınlandı.

2020 EKYS Yönetici seçme sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı 15 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirildi. Müdür ve müdür yardımcısı adayı olan öğretmenlerin girdiği sınavın soruları ve cevapları ÖSYM resmi intenet sitesi üzerinden yayınlandı. Müdür ve müdür yardımcısı adayı olan öğretmenler sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ediliyor.

Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı Sonuçlarının Açıklanacağı Tarih Ne?

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen ve Eğitim Kurumlarına yönetici seçmek için yapılan sınav gerçekleştirildi. ÖSYM resmi intenet sitesi üzerinden sınav takvimi ile ilgili detayları paylaştı. Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavının sonuçları 9 Nisan 2020 tarihinde açıklanacak.

Müdür ve Müdür Yardımcısı olmak isteyen öğretmen adayları sınav sonuçlarını heyecanla beklemeye başladı. Sonuçlar ÖSYM intenet sitesi üzerinden yayınlanacak.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2020, 18:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler