60 yaşındaki sapık 13 yaşındaki kızı sokak ortasında taciz etti

Son zamanlarda artış gösteren çocuk istismarı olaylarına bir yenisi daha eklendi. Bitlis’in Tatvan ilçesinde güpegündüz yaşanan olayda, yaşlı adamın 12 yaşlarındaki kız çocuğunu taciz ettiği anlar güvenlik kameralarına takıldı.

60 yaşındaki sapık 13 yaşındaki kızı sokak ortasında taciz etti

Son günlerde artış gösteren çocuk istismarı olaylarına bir yenisi daha eklendi. Bitlis’in Tatvan ilçesinde yaşanan çirkin olayda, güvenlik kameraları yaşananları an be an kaydetti.

Tatvan’ın en işlek caddelerinden biri olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde yaşanan olayda, henüz kimliği belirlenemeyen takım elbiseli ve 60’lı yaşlarda olduğu düşünülen yaşlı adam, 12 yaşlarındaki bir kız çocuğunun yanına yaklaşarak çocukla iletişim kurmaya çalışıyor. Ardından güvenlik kamerasına çocuğu öpmeye çalıştığı yansıyor. Çocuğun tepkisi üzerine yaşlı adam hızlıca olay yerini terk ediyor.

Çocuğun olayı ailesine anlatması üzerine Tatvan Emniyet Müdürlüğü’ne giderek şiksyetçi oldu. Tatvan Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, şahısın kimlik tespitinin yapıldığı, Tatvan’da yaşamadığı ve soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 10:35

YORUM EKLE

Popüler Haberler