A101 ve BİM 2019 Yılı En Az İlkokul Mezunu Personel Alım İlanı Yayımlandı!

A101 ve BİM yeni yılda birbirinden farklı pek çok pozisyonda en az lise mezunu personel alımı yapılacağını duyurdu. Personel alımlarıyla ilgili detaylar, boş pozisyonlar ve başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar haberimizde yer almakta.

A101 ve BİM 2019 Yılı En Az İlkokul Mezunu Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Türkiye’nin önder market zincirleri A101 ve BİM, 2019 yılı için personel alımı yapılacağını duyurdu. Ülke genelindeki marketlerde hangi alanlarda personel açığı olduğu ve başvuru şartlarıyla ilgili detaylar ortaya çıktı. BİM marketlerinde ünlü mamuller, meyve-sebze reyonu elemanı, taze gıda personeli, satış personeli, kasa elemanı, depo, muhasebe ve mağaza elemanı alınacağı duyuruldu. Markete iş başvuruları https://www.bim.com.tr/Categories/676/hizli-basvuru.aspx adresi üzerinden yapılabilmektedir.

A101 Personel Alım Şartları Nelerdir?

A101 bünyesine mağaza, depo, bilgi işlem ve depo finans personeli, araç bakımcısı, satın alma ve şoför alımları yapılacağı belirtiliyor. A101 bünyesinde istihdam edilmek isteyen bireyler https://www.a101.com.tr/is-basvuru-formu/ üzerinden gerekli bilgileri doldurarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Başvurular İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Personel alımları için talep edilen başvuru şartları, alım yapılacak pozisyona bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Firmanın açmış olduğu kadrolar detaylı bir şekilde incelenerek istihdam edilmek istediğiniz pozisyon hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 21:54

YORUM EKLE

Popüler Haberler