AFAD'dan Akdeniz'de 4,7 Büyüklüğünde Deprem Açıklaması

AFAD, Akdeniz'de 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. Yetkililer, deprem sonucunda can veya mal kaybı yaşanmadığını açıkladı.

AFAD'dan Akdeniz'de 4,7 Büyüklüğünde Deprem Açıklaması

AFAD, web sayfası üzerinden Akdeniz’de 4.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini duyurdu. Resmi intenet sayfasından edinilen bilgilere göre deprem, Muğla’nın Marmaris ilçesinde meydana geldi. Marmaris’in 53 kilometre uzaklığında yaşanan depremin yer yüzeyinden 33 km derinlikte yalandığı öğrenildi.

Vatandaşlar Korku Dolu Anlar Yaşadı

Akdeniz’de vatandaşlarda panik yaşanmasına sebep olan 2 deprem yaşandı. Saat 18.32 sularında 3.3 büyüklüğünde deprem yaşandığı ve bundan kısa bir süre sonra da 4.7 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldiği belirtiliyor. Didim’deki vatandaşların doğrudan hissettiği deprem sonucunda herhangi bir can veya mal kaybı yaşanmadı. Bölgede ikamet eden vatandaşların korku dolu anlar yaşamasına sebep olan bu olay sosyal medya gündeminde de yer buldu.

Depremi hisseden vatandaşlar soluğu evlerinin dışında aldılar. Yaşanan sarsıntılar vatandaşların objektiflerine saniye saniye yansıdı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2019, 22:08

YORUM EKLE

Popüler Haberler