Afili aşk ne demektir? Afili kelime anlamı nedir?

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Afili Aşk dizisi izleyicilerin beğenisine sunuldu. Fakat izleyiciler internet ortamında dizinin isminin ne anlama geldiğini araştırmaya başladılar. Peki Afili Aşk Ne Demektir? İşte dizi ve dizinin ismi hakkındaki detaylar…

Afili aşk ne demektir? Afili kelime anlamı nedir?

Afili Aşk Ne Demektir?

Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşan Afili Aşk dizisinin kadrosuna bakıldığında Çağatay Ertuğrul, Burcu Özberk, Uğur Uzunel, Altan Erkekli, Serkay Tütüncü, Zeynep Tuğçe Bayat gibi deneyimli isimlerin er aldığı görülüyor.

Dizinin konusuna bakıldığında ise çapkın Kerem ile iki çılgın ağabeyinin baskısı altında yaşamını sürdüren Ayşe’nin evlilik hikayeleri anlatılmakta.

ARC Film tarafından ortaya konan dizinin yönetmenliği Serdar Gözelekli üstlenmekte. Dizinin senaryosunu ise Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu birlikte yazıyorlar.

Daha önceden dizinin Kötü Kız ismi altında ekranlara getirilmesi planlanmıştı ancak dizinin ismi sonradan Afili Aşk olarak değiştirildi.

Afili Aşk’ın anlamının gösterişli, fiyakalı, alımlı aşk olarak görülen bir anlamı vardır. Afili kelimesi günlük hayatın içinde de havalı anlamında kullanılmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 23:13

YORUM EKLE
YORUMLAR
Damla
Damla - 2 gün Önce

Çok güzel dizi keyflen seyrediyorum

ayka
ayka - 4 gün Önce

beandim

Hülya Kaya izmirden
Hülya Kaya izmirden - 5 gün Önce

Çok güzel dizi hayran kaldım haftayı sabırsızlıkla bekliyoruz çağlar ve burcu sizi severek izliyoruz sizi çok seviyoruz ❤

Popüler Haberler