Aile Bakanlığı Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı! Aile Bakanlığına KPSS Şartsız Personel Alımı Detayları Ve Şartları

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, KPSS'siz kamu personeli alımı ilanı yayımladı. İŞKUR üzerinden yayımlanan duyuruya göre Aile Bakanlığı'na KPSS şartsız personel alınacak. İlan duyuruları kapsamında birçok farklı ilde ve branşta alımlar gerçekleşecek.

Aile Bakanlığı Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı! Aile Bakanlığına KPSS Şartsız Personel Alımı Detayları Ve Şartları

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İŞKUR üzerinden personel alım ilanları yayınladı. Bakanlığın yayınlamış olduğu duyuruya göre, farklı branş ve illerde görevlendirilmek suretiyle personel alımları gerçekleşecek. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları kapsamında görev alacak personel istihdam edilecek ve alım yapılacak il ve kadrolar ortaya çıktı.

Hangi İllerde İstihdam Edilecek?

Yayınlanan ilanlara başvuruda bulunacak adaylar; Ordu, Kırıkkale, Karabük, Erzurum, Kayseri, Konya, Eskişehir, Adıyaman ve Kastamonu’da yer alan SYDY’ler bünyesinde görev alacak.

Alım Yapılacak Kadrolar

İlan başvurusuna bulunacak adaylar; SYDY’lerde temizlik elemanı, şoför, hasta bakıcısı veya beden işçisi olarak istihdam edilecek. İlanlara son başvuru tarihleri başvuru yapılacak ile veya branşa göre değişiklik göstermektedir.

İLANA AİT TÜM DETAYLAR: "https://www.iskur.gov.tr" WEB ADRESİN YER ALMAKTADIR.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 00:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler