Arefe Günü Bankalar Açık Mı? Saat Kaça Kadar Çalışacaklar? Ramazan Bayramında Bankalar Açık Olacak mı?

Ramazan Bayramı yaklaşıyor. Arefe günü bankalar açık olacak mı? Arefe günü bankalar kaça kadar açık? Arefe günü hangi bankalar açık olacak? Nöbetçi banka var mı? Ramazan tatilinde hangi bankalar açık? İşte detaylar...

Arefe Günü Bankalar Açık Mı? Saat Kaça Kadar Çalışacaklar? Ramazan Bayramında  Bankalar Açık Olacak mı?

Ramazan bayramı geldi çattı. Ramazan Bayramına kısa bir süre kala arefe günü hangi bankaların açık olacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Ramazan bayramında bankalar açık mı? Hangi bankalar açık olacak? İşte tüm soruların cevapları...

Ramazan Bayramına çok kısa bir süre kaldı. Bayram yaklaştıkça bütün vatandaşlar tatilin keyfini çıkarmayı bekliyorlar. 2019 Ramazan Bayramı tatili, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 9 gün olarak belirlenmişti. Bayram tatilinin 9 gün olduğunu duyan herkes tatil planları yapmaya başladı. Vatandaşlar bayram arefesinde ve tatilinde bankaların açık olup olmayacağını merak ediyor. Peki 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde ve Ramazan bayramı arefesinde hangi Bankalar açık olacak? Sizin için Ramazan bayramında açık olacak bankaları araştırdık.

RAMAZAN BAYRAMINDA BANKALAR AÇILACAK MI?

Her bayram tatilinde en çok merak edilen konuların başında gelen bankalar, PTT, eczaneler ya da hastanelerin açık olup olmayacağı gelmektedir. Acaba bu kurumlar Ramazan bayramı arefesinde açık olacak mı?

Ramazan bayramı tatilinin hafta içine denk gelmesi nedeniyle bu kurumların açık olup olmayacağı vatandaşları tarafından merak ediliyor. Çeşitli intenet sitelerinde aramalar yapan vatandaşlar en çok bu konuyu merak ediyor.

Arefe günü (3 Haziran 2019 Pazartesi) bankalar, PTT’ler, noterler öğlene kadar açık olacak. 12:30'a kadar işlemler yapılabilecek, öğleden sonra resmi tatile girecek. 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2019, 03:08

YORUM EKLE

Popüler Haberler