Atatürk Havalimanı Otoparkında Birçok Lüks Araç Unutuldu!

Geçtiğimiz haftalarda Atatürk Havalimanı’nın taşınma işlemleri gerçekleştirildi ve havalimanı kapatıldı. Havalimanının kapatılmasının ardından otoparkta pek çok lüks araç unutuldu. Yetkililerden gelen açıklamalara göre, unutulan araçların sahiplerinin arama işlemleri başlatıldı.

Atatürk Havalimanı Otoparkında Birçok Lüks Araç Unutuldu!

Geçtiğimiz günlerde kapatılan Atatürk Havalimanı’nda otoparkta pek çok araç unutuldu. Havalimanın otoparkında 2014 yılında bırakılmış araçların sahipleri aranıyor.

Atatürk Havalimanı geçtiğimiz hafta ticari ulaşıma kapatıldı. Atatürk Havalimanı’nda yer alan ve TAV tarafından işletilen 4 katlı ve 7 bin kapasiteli otopark da taşınmanın kapatıldı. Fakat otoparkta unutulan binlerce araç sahibini bekliyor. Otoparkta lüks marka araçlardan bisiklete kadar sahibi tarafından unutulan vasıtalar bulunuyor.

Ayrıca otoparktaki araçların çoğu 2014 yılında unutulmuş. Otoparkta unutulan araçların sahiplerinin bulunması için çalışmalar başlatıldı. TAV yetkililerinden gelen açıklamalarda, araç sahiplerinin bulunamaması durumunda araçların yediemin otoparkına koyulacağı ifade edildi.

Atatürk Havalimanı otoparkı kullanılırken bir araç için aylık olarak 342 TL alınıyordu.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 16:04

YORUM EKLE