Avengers Endgame Fragmanı Yayınlandı!

Marvel'ın yapımcılığını üstlendiği ve herkes tarafından sevilen Avengers serisinin son filmi olan Endgame'in yeni fragmanı Super Bowl 2019 'da yayınlandı! İşte o fragman...

Avengers Endgame Fragmanı Yayınlandı!

Marvel her sene Super Bowl etkinliğinde sürprizler yapmaya alıştı. Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük spor eventi olan Super Bowl’da birçok sürpriz yapıldı. Super Bowl etkinliğinde Avengers Endgame filminin yeni fragmanı gösterildi.

Marvel fanlarının çok uzun süredir merak içinde beklediği Avenger Endgame filmi ile ilgili kritik gelişmeler yaşandı.

Daha önce de dile getirdiğimiz gibi Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük spor etkinliği Super Bowl yine tüm Dünya’da büyük ses getirdi. Bu etkinliğin bu kadar ses getirmesinin bir diğer sebebi de devre arasında yapılan sürprizler oldu. Artık gelenekselleşen devre arasında fragman yayınlanması bu sene de gerçekleşti. Yayınlanan fragmanlardan bir tanesi de Marvel hayranlarının merak içinde beklediği Avengers serisinin son filmi olan Endgame fragmanıydı. 26 Nisan’da perdelere aktarılmaya başlanacak olan filmi bekleyen Marvel tutkunlarının merakı, fragmanı izledikten sonra bir kat daha arttı.

Her zaman olduğu gibi bu fragmanında da film hakkında spoiler vermekten kaçınan Marvel’ın, filmin konusunun film vizyona girinceye kadar gizli kalmasında epey ısrarcı olduğu anlaşılıyor.

Sizleri daha fazla merakta bırakmadan Marvel tarafından Super Bowl 2019 spor etkinliğinde yayınlanan Avengers Endgame yeni fragmanını paylaşıyoruz.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 22:33

YORUM EKLE