Avon Mart Kataloğu! Avon Mart 2019'da Kampanyalar Devam Ediyor!

Avon’da Mart ayında da fırsatlar bitmiyor. 2019 yılına hızlı bir giriş yapan Avon’dan Mart ayında 3. kampanya geldi.

Avon Mart Kataloğu! Avon Mart 2019'da Kampanyalar Devam Ediyor!

Avon’da fırsat indirimleri sürüyor. Yılın 3. Kampanyasını müşterilerine sunan Avon, mart kataloğunu yayınlandı. Katalogda en dikkat çeken ürün ise en sevdiğiniz parfümler. Parfümler kişisel bakım ürünü olarak herkesin vazgeçilmez ürünü. Avon sayesinde dilediğiniz kokuyu hiçbir yerde bulamadığınız kadar indirimli alabilme imkanınız var. İşte 15 Şubat- 15 Mart arasında indirime giren ürünlerin bulunduğu mart katalogu sizlerle.

Simply Parfümleri Sadece 12.99 TL

İlk fırsat ürünü Simply parfümleri. Hem erkeklerin hem de kadınların gözdesi olan Simply parfümleri gerçekten aşırı indirimli. Zaten katalogun ilk sayfasını bu parfümler süslüyor. Parfümler 49.99 TL’den 12.99 TL’ye inmiş durumda. Eğer bu parfümleri almak istiyorsanız sayfa 5 ve 21 arasında bulunan ürünlerden 30 TL alışveriş yapmanız gerekecek.

Eve Truth Kadın Parfümleri %50 İndirimle Satışta

Dediğimiz gibi Avon’da parfüm fırsatları bitmiyor. Kadınlar için en gözde parfüm olan Eve Truth EDP parfümleri, marka olarak ön plana çıkıyor. Hem de %50 indirime varan fırsatlarla. 8 saat kalıcı olan bu parfüm kadınların ilgi odağı haline geldi. İndirimle birlikte 109 TL yerine sadece 64.95 TL’ye bu parfüme sahip olabilirsiniz.

Avon Kadın Parfümleri %40 İndirimle Sadece 62.95 TL

Katalogun ilk sayfalarında kadın parfümleri sonraki sayfalarında erkek parfümleri var. Bu parfümlerin neredeyse hepsini %40 kadar indirimle satın alabilirsiniz. Normal satışı 109 TL olan parfümleri %40 indirimlerle 62.95 TL’ye satın almanız mümkün.  Parfüm kampanyasında Perceive Soul Kadın, Avon Viva La Vita, Avon Free Kadın, Incandessence Lotus, Incandessence Glow ve Cherish The Moment gibi ürünler de bulunuyor. Eğer beğenmezseniz 40 gün içinde de koşulsuz şartsız geri iade edebilirsiniz.

Erkek Parfümleri de Sadece 65.95 TL

Avon sadece kadınlara parfüm çıkarmıyor. Erkeklere de özel parfümleri var. Erkek parfümleri olan Perceive Soul Erkek, Avon Alpha, Avon Free Erkek yer alıyor. Bu 3 muhteşem parfümden birini 115₺ yerine 65,95₺’ye satın alabilirsiniz.

Özel Paketler

Avon bu kez bir ilke imza atıyor ve %70’e varan indirimlerin bulunduğu özel paketlerle karşılıyor bizi. Bu indirimleri kesinlikle kaçırmamalısınız.

Far Away Parfüm Seti

Yıllardır en çok tercih edilen seri olan Far Away serisi kadınlar için sunuluyor. Pakette Parfüm+Vücut Pudrası+ Deodorant mevcut. Bu seti 146 Tl yerine sadece 62.95 TL’ye alabileceksiniz.

Yeni Maskara: Big&Phonemonal Hacim Maskara

Parfümlerin tadını çıkardıktan sonra makyaja yöneliyoruz. İlk ürün ise Big&Phonemonal Hacim Maskara. Tamamıyla yeni bir ürün olan bu maskara oldukça ilgi çekecek gibi duruyor. Bir tek kullanımda olağanüstü bir hacim veriyor ve 8 saat süren etkisi var.

Süper Bir Teklif: 4’lü Celebre Seti

Celebre Seti parfüm setidir. Bu ürün hem erkek hem de kadın için. İçerisinde ilkbahar, yaz aylarına özel kiraz çiçeği kokusu var. Vücut losyonu+Vücut Sprey+ roll on ve deodorant ile karşımıza çıkan bu özel paket gerçekten çok ucuz. Sadece 45.95 TL

Yaşlanma Karşıtı Anew Fondöten

Kadınlarda yaşlanma daha çabuk görülebiliyor. Özellikle 25 yaş sonrasında yüzün ve vücudun bazı kesimleri yaşlanmaya bağlı olarak sarkabiliyor. Bu yüzden hemen önlem almaya başlamanız gerekiyor. Bebek gibi bir tene sahip olmak için yaşlanma karşıtı Anew Fondöten vazgeçilmeziniz olabilir. Çünkü 1 hafta kullanan kişilerde cilt berrak bir görünüme kavuşuyor. Aynı zamanda Anew ürünleri alanlara bir diğer ürün de hediye olarak gönderiliyor. Sayfa 70 ile 77 arasına kesinlikle bakmalısınız.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 00:30

YORUM EKLE