Aydın Nazilli Belediyesi 10 işçi alımı yapıyor

Aydın'da bulunan Nazilli Belediyesi 10 kişi ile sınırlı olmak üzere beden işçisi alımı yapacağını duyurdu. İş ilanıyla ilgili detaylar aşağıdaki yazımızda yer almakta.

Aydın Nazilli Belediyesi 10 işçi alımı yapıyor

Aydın’da bulunan Nazilli Belediyesi yayınladığı iş ilanında 14 Ocak 2019 tarihine kadar 10 kişi ile sınırlı olmak üzere kapsamına beden işçisi alımı yapacağını açıkladı.  İş başvurusunda bulunacak olan adaylarda aranan şartları ve başvuru şartlarını yazımızın devamında sizlerle paylaştık.

Nazilli Belediyesi İşçi Alımı Yapıyor

Başvuru şartlarına uyum sağlayan adaylar başvuru tarihinden itibaren mesai saatleri içerisinde başvurularını yapabilirler. Başvuru tarihleri çakışan ve birden fazla kamu kurum ve kuruluşuna iş talebinde bulunan adayların , kabul edilmesi durumunda sadece bir alandaki başvuruları değerlendirilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarına, sürekli ya da geçici işler için yapılan iş başvurularında adayların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemindeki adresleri dikkate alınacaktır.

Sahte bilgi barındıran belge teslimi yapanların ya da beyanda bulunanların başvurularının geçersiz sayılmasında ve işe alınma işleminin iptal edilmesinde işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı vardır.

Başvuruda bulunabilecek adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde;

  • Nazilli’de ikamet ediyor olmak
  • En az ilkokul mezunu olmak
  • Askerlikle ilişkisi bulunmamak

Başvuruların yapılacağı adres: Yeni mahallesi Hürriyet Caddesi No:180

İş ilanında bulunan kuruma ulaşmak için aşağıdaki telefon numarasıyla irtibata geçebilirsiniz.

 0256 313 56 38

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 03:10

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 3 hafta Önce

Iscı alımı devam ediyor mu