Aydın'da İple Kanepe İndirmek İsterken 3. Kattan Düştü ve Öldü

Aydın'da herkesi şaşırtan ve sonu bir cana mal olan bir kaza meydana geldi. İple kanepeyi 3. kattan aşağı indirmek isteyen Ali Yendekoğlu balkondan düşerek hayatını kaybetti.

Aydın'da İple Kanepe İndirmek İsterken 3. Kattan Düştü ve Öldü

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde kokunç bir kaza meydana geldi. Arkadaşının ihtiyaç fazlası kanepesini almak isteyen Ali Yendekoğlu kazanın kurbanı oldu ve hayatını kaybetti. Yendekoğlu, arkadaşının evindeki bu kanedeyi almak üzere oraya gitti. Kanepeyi balkondan iple indirmek isteyen Yendekoğlu'nun ayağına dolanan ip onu da çekerek aşağı indirdi. Yere çakılan Yendekoğlu'nu görenler hemen ambulansa haber verdi.

AMBULANS ARIZALANDI

Çağrıya yanıt veren ilk ambulansın çalışmaması ile ikinci ambulans için çağrı yapıldı. Olay yerine hemen gelen ambulans ile hastaneye kaldırılan 43 yaşındaki Yendekoğlu tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. 2 çocuk babası olan Yendekoğlu, Değirmendere Mahallesi Nato Evlerinde kazaya kurban gitti. 5 Mayıs'ta 44 yaşına gireceği öğrenilen adamın ailesi ve yakınları ise büyük bir üzüntüye boğuldu. Olayın sonrasında Polis yaşanan kaza ile ilgili olarak soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2018, 13:00

YORUM EKLE