Aydın'ın Efeler İlçesinde Kooperatif Müdürü Oğlu Tarafından Bıçaklandı

Aydın’ın Efeler ilçesinde kooperatif müdürü oğlu tarafından bıçaklı saldırıya uğradı. Yaşanan olaya dair detaylar haberimizde yer almaktadır.

Aydın'ın Efeler İlçesinde Kooperatif Müdürü Oğlu Tarafından Bıçaklandı

Efeler ilçesinde yaşanmış olan F.K tartışma yaşadığı babası M.C.K’yı 6 yerinden bıçaklayarak darp etti. Olay, saat 01:30 saatlerinde, Gine Mahallesinde gerçekleşti. M.K Koçarlı Tarım Kredi Kooperatif Müdürlüğü ve Ege Bölgesi Erzurum Denekler Birliği Federasyonu Başkan Yardımcılığı görevini yapmaktaydı. F.K babasıyla tartıştı ve tartışmanın daha da büyümesinin ardından babasını bıçakla 6 yerinden ağır bir şekilde yaraladı. Babasının vücudunda ağır yaralar açan F.K tartışmanın ardından olay yerinden uzaklaştı.

Olaya şahit olan vatandaşların ihbarının ardından mahalleye polis ve sağlık ekipleri geldi. Otomobilde kanlar içerisinde bulunan M.C.K, Aydın Devlet Hastanesi’ne sevk edildi ve doğrudan ameliyata alındı. Ameliyatı yapan doktorların açıklamasına göre M.C.K hayati tehlikeyi atlattığı gelen bilgiler arasında. F.K olaydan belli bir zaman sonra pişman olduğunu dile getirerek, İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teslim oldu. Emniyet raporunda F.K’nın babasını bıçaklama sebebinin ailevi nedenlerden kaynaklandığı öğrenildi. Emniyet ekipleri, olay hakkında soruşturma başlattı.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 06:49

YORUM EKLE

Popüler Haberler