Aziziye Tabyası'nda mayolu fotoğraf paylaşan genç kadın gözaltına alındı

Aziziye Tabyası'nda mayolu fotoğraf çektiren K.G. sosyal medyada gelen tepkilerin ardından gözaltına alındı. Emniyet Müdürlüğü gelen tepkiler üzerine şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldığını ve ifadesinin alınarak serbest bırakıldığını duyurdu.

Aziziye Tabyası'nda mayolu fotoğraf paylaşan genç kadın gözaltına alındı

Erzurum’da Aziziye Tabyası’nda çektirdiği mayolu fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan K.G. gelen tepkilerden sonra polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Osmanlı-Rus savaşı sırasında Erzurumluların savunma yaptığı Aziziye Tabyası’nda mayolu fotoğraf çektiren K.G., bu görseli de sosyal medya hesaplarından paylaştı. Sosyal medya başta olmak üzere pek çok intenet sayfasında da fotoğraflara yönelik gelen tepkilerin ardından güvenlik güçleri K.G.’yi gözaltına aldı. Emniyette ifade veren K.G. serbest bırakıldı.

Yasal işlemler yapıldı, serbest bırakıldı

Emniyet Müdürlüğü ‘’Nene Hatun’un kemiklerini sızlatmayın’’ başlıklı haberden sonra harekete geçti. Yapılan açıklamalarda; uygunsuz görüntülerin K.G.’ye ait olduğunun belirlendiği ve adli makamlarla yapılan görüşme sonrasında gözaltına alınan şüphelinin gerekli yasal işlemlerinin yapıldığı ve serbest bırakıldığı duyuruldu.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 12:15

YORUM EKLE

Popüler Haberler