Bedava İnternet Veren Uygulamalar! Turkcell-Vodafone-Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar

Bu Uygulamalar Bedava İnternet Veriyor! Günümüz Dünyası'nda internet hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri olmuş durumda. İnternetin bu kadar çok kullanıldığı bir ortamda tariflerimiz kapsamındaki internetler yeterli olmamaktadır. Şirketler bu bağlamda, bazı uygulamaların indirilmesi halinde bedava internet vermektedirler. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone başta olmak üzere, tariflere ek olarak bedava internet paketlerinin verilmesi, elbette bazı koşulların sağlanması halinde mümkün oluyor. İşte detaylar...

Bedava İnternet Veren Uygulamalar! Turkcell-Vodafone-Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Mobil Uygulamalar

Bu Uygulamalar Bedava İntenet Veriyor!

Her gün daha da gelişim gösteren intenet ortamı hayatımızda büyük bir yere sahip. Doğal olarak intenet erişimini sunan mobil cihazların artması ile birlikte mobil cihazlarda kullanılabilen uygulamalar da aynı oranda artış gösterdi. Piyasada bulunan birçok şirket kendi kapsamında bulunan müşterilerinin yüzünü güldürebilmek için kampanyalar düzenlemektedirler. Şirketlerin bedava intenet veren uygulamalarla müşterilerinden beklediği birtakım koşullar da bulunmaktadır.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi şirketlerin kullanıcıları çeşitli uygulamaları indirmeleri halinde bedava intenet elde ediyorlar. Bu haberimizde yer vereceğimiz uygulamaların telefonlar için ve bilgisayarlar için kullanılabilmek üzere 2 çeşitleri bulunmaktadır. Bu uygulamalarda zaman zaman bedava intenet dağıtımı yapılmaktadır.

Bedava İntenet Veren Uygulamaların Avantajları

İntenet sayesinde neredeyse tüm işlemler intenet üzerinden yapılabilmektedir. Mobil telefonlar içinde kullanılmakta olan intenet paketleri kimi zaman insanlara yetemeyebiliyor. Doğal olarak kimse ekstra para ödeyerek yeniden intenet paketi satın almaya da pek istekli olmuyor. Bu noktada devreye giren uygulamaların bedava intenet kampanyası, müşteriler için can simidi oluyor. Üstelik bedava intenetlerin alınabilmesi için hattın kullanımı ve belirlenen tarifelerin kullanılması yeterli oluyor. Birçok hat şirketi bedava intenet kampanyasını gerçekleştirmekte. Elbette bu bedava intenetlerin belirli bir süreleri ve kullanım kotaları bulunuyor. Ancak yeniden bedava intenet kazanılabilmesi de gayet mümkün bir durum.

Bedava İntenet Veren Uygulamalar

Bedava intenet veren uygulamalar kapsamında en çok ismine rastladığımız şirketler Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dir. Turkcell Salla Kazan uygulaması ile birlikte her hafta uygulama üzerinden intenet paketleri vermektedir. Üstelik bu intenet paketleri için hiçbir ücret talep edilmemektedir. Yine Turkcell tarafından oluşturulan bir diğer bedava intenet veren uygulama ise Yaani arama motorudur. Yaani arama motorunun 10 gün boyunca kullanılması ve en az 20 arama yapılması sonucunda kullanıcılara paketlerine ek olarak 1 GB intenet verilmektedir. Turkcell kapsamında yer alan diğer bedava intenet uygulaması da GNÇ uygulamasıdır. Aynı zamanda Bip uygulaması kapsamında da kimi zamanlarda bedava intenet dağıtımı yapılabilmektedir.

Türk Telekom şirketine gelindiğinde ise aynı konu kapsamında Türk Telekom Online İşlemler uygulaması aracılığı ile her hafta Sil Süpür adı altında bedava intenet verilebilmektedir.

Bedava İntenet Veren Uygulamalarının Kullanımı

Şirketler kendi müşterilerini kapsamına alan ve bedava intenet veren uygulamaları ortaya koymaktadırlar. Ancak bu uygulamalarda verilen bedava intenetlerin alınabilmesi için belirli koşulların sağlanması gerekmektedir. Bunlardan ilki ve en önemlisi hattın aktif olarak kullanılmasıdır. Öneğin, Turkcell müşterisi olan biri Türk Telekom Sil Süpür uygulaması aracılığı ile bedava intenet alamamaktadır. Bedava intenet veren uygulamalar mobil telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar aracılığı ile indirilebilmektedir. Bu uygulamalara giriş işlemi, abonelik bilgileri ile yapılmaktadır.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 17:56

YORUM EKLE

Popüler Haberler