Bekçilik Başvuru dilekçesi nasıl doldurulur?

Son zamanlarda sıkça alımı gerçekleşen bekçilik mesleği hakkında vatandaşlar başvuru işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Ancak bazı vatandaşlarımız başvuru dilekçesini hazırlamakta güçlük çekiyorlar. Bizler bu yazımızda Resimli Olarak Bekçilik Başvurusu Dilekçesi Doldurma İşlemini siz değerli okurlarımızla paylaşacağız. İşte resimli anlatım…

Bekçilik Başvuru dilekçesi nasıl doldurulur?

Bekçilik Başvurusu Dilekçesi Doldurma İşlemi

Bekçilik başvurusu dilekçesi doldurma konusunda bazı vatandaşlarımız zorluk yaşamaktadırlar. Resimli anlatım ile bu probleme çözüm olacağımıza inanıyoruz. Eğer siz de bekçilik başvurusunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazımızı okuyarak resimli anlatımı takip edip başvuru dilekçenizi tamamlayabilirsiniz.

2019 senesi içinde bolca alımı yapılan bekçilerin 2020 senesi içinde de alımlarının devam etmesi yönünde beklentiler var. Bekçilik başvurusu dilekçesi, ön başvuruların yapılmasının hemen ardından talep edilen bir belge olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda bekçi adayları şimdiden başvuru dilekçelerini hazırlamak istiyorlar.

Polis Akademisi tarafından yapılan duyuruya bakıldığında bu dilekçelerin hangi polis merkezlerine götürüleceği konusundaki ayrıntılar daha sonradan adaylar ile paylaşılacak.

Öncelikle bekçilik başvuru dilekçesini yazıcı yardımı ile çıktı almalısınız. Sonrasında bu dilekçeyi doldururken mavi ya da siyah tükenmez kalem kullanılmasına dikkat edilmeli. Kimlik bilgilerinize bakarak kağıt üzerindeki boşlukları doğru bir şekilde doldurmalısınız. Sonrasında kronik hastalıklarınız var ise belirtmeyi unutmayınız. Yok ise bu bölümdeki “yok” seçeneğini işaretlemelisiniz.

Resimli anlatım ise aşağıdaki kısımda yer almaktadır. Takip ederek başarılı bir şekilde dilekçenizi doldurabilirsiniz.

Dilekçe Öneği

Bekçilik Başvurusu Sağlık Bilgi Formu Doldurma

 

Bekçilik Başvuru Formu Önek Doldurma

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 14:33

YORUM EKLE

Popüler Haberler