Beşiktaş'ta Patronun Çalışanına Attığı Tokat Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı

Beşiktaş'taMeydan Beşiktaş isimli eğlence mekanında akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Mekanın sahibi olan Şahin Şeker çalışanlarına kendisini görünce ayağa kalkmadılar gerekçesiyle şiddet uyguladı. Görüntüler sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Beşiktaş'ta Patronun Çalışanına Attığı Tokat Sosyal Medyayı Ayağa Kaldırdı

İstanbul Beşiktaş'ta yaşanan çalışanlara uygulanan şiddet olayının sosyal medyada yayınlanan görüntüleri olay yarattı.

Beşiktaş'ta bulunan Meydan Beşiktaş adlı mekanın sahibi patron Şahin Şeker isimli şahıs Çalışanlarına kendisini gördüklerinde neden ayağa kalkmadılar diye tokat atarak şiddet uyguladı.

Olayla ilgili görüntüleri şiddete maruz kalan çalışan Gaye Akıl sosyal medya hesabından yayınladı. Kendisinin ve arkadaşının patronları tarafından şiddete maruz kaldıklarını ve şikayetçi olduğunu söyleyerek yaptığı paylaşım sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Gaye Akıl yaptığı açıklamada, mal sahibi Şahin Şeker adlı kişinin "Beni görünce ayağa kalkacaksınız" diyerek kendilerine şiddet uyguladığını söyledi. Yayınlanan görüntülerde kapı girişinde bulunan kadın ve erkeğe gelen bir kişinin bir süre sonra ardı ardına tokat attığı görülüyor.

Görüntülerde, Şahin Şeker isimli patron vestiyer bölümünde oturan Gaye Akıl ve bir erkek çalışanın yanına gidiyor. İddialara göre, ayağa kalkmadıkları gerekçesiyle, önce erkek çalışana tokat atıyor sonra da Gaye Akıl'a defalarca vuruyor. Diğer çalışanlar ise kenarda sessizce saldırıyı izliyor. Bazıları Şeker'i uzaklaştırmaya çalışıyor ancak onlar da Şeker tarafından darp ediliyor. 

Şiddet gören Gaye Akıl polis ve savcılığa başvurduğunu ancak hala bir sonuç alamadığı için elde ettiği güvenlik kameralarını sosyal medya üzerinden kamuoyuyla paylaştığını açıkladı.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 13:39

YORUM EKLE

Popüler Haberler