BİM 4 Şubat 2019 Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu Yayınlandı

BİM 29 Ocak ve 4 Şubat tarihleri arasında geçerli olan aktüel indirimli ürünler kataloğunu yayınladı. Katalogda birçok üründe şok indirimler yapılacak. Kataloğun detayları haberimizde…

BİM 4 Şubat 2019 Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu Yayınlandı

BİM aktüel ürünleri kataloğu yeni indirimlerle beraber müşterilerinin beğenisine sunulacak. BİM marketleri bu yılda piyasalarda adından sürekli söz ettiriyor ve indirim kataloglarıyla öne çıkıyor. 25 Ocak günü başlayacak olan BİM aktüel Salı kampanyası ile birçok ürün indirimlerle ve uygun fiyatlarla raflarda yerini alacak. Perakendecilik piyasalarında yerini sağlamlaştıran BİM marketleri yaptığı aktüel ürünler kampanyaları ile de öne çıkıyor. Hem vatandaşların bütçesine hem de ülke ekonomisine olumlu katkıları bulunan bu market zinciri, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilere sunuyor. BİM bu defa Salı kataloğunda temizlik ürünlerinde büyük indirimler uygulamış.

BİM Aktüel 29 Ocak 2019 haftası kampanyası Salı günü başlayacak. Müşterilerin büyük merakla beklediği bu katalogdaki indirimler 4 Şubat 2019 tarihine kadar sürecek. BİM bu indirimleri sürekli yaptığı için artık bu katalog gelenek haline geldi. Haftada 2 defa kampanyalı ürünler hazırlayan BİM marketlerinin, indirimleri sadece kataloglarla sınırlı değil, ayrıca raflarda da indirimler uygulanmaktadır. Her hafta özel olarak hazırlanan bu katalog bu haftada tek sayfa olacak şekilde hazırlanmış. Her hafta farklı ürünlerde indirime market zinciri, bu hafta temizlik ve gıda ürünlerinde yeni fiyatları devreye sürdü. BİM aktüel kataloğu ile 29 Ocak’tan itibaren hangi ürünlerde indirimler yapılacak gelin bakalım.

BİM Aktüel 29 Ocak Kataloğu

29 Ocak kataloğu sosyal medya hesaplarından yayımlandı ve tüketicilerin büyük beğenisini topladı. Yeni katalogdaki birçok ürün herkesin beğeneceği ve herkesin cebine uygun şekilde hazırlandı. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla raflara dizen BİM Marketi bu sefer indirim yapacağı ürünleri temizlik ürünlerinden seçti. Bu hafta BİM Markette: 70’li Pril bulaşık makinesi tableti 55,95 TL, Rİnso 6 kg toz deterjan 39,90 TL, Vanish sıvı leke çıkarıcı 39,95 TL ile öne çıkan ürünler oldu. Bu hafta temizlik ürünlerindeki kampanyalar çok ilgi görecek gibi duruyor. 1+1 sıvı bulaşık deterjanı 10,95 TL, sıvı  çamaşır deterjanı renkliler ve beyazlar 17,45 TL, ultra yoğun çamaşır suyu 4 litre 12,75 TL fiyattan raflarda olacak.

29 Ocak 2019 BİM Aktüel İndirimleri

 Bu katalogda sunulacak indimler tabiki de sadece birkaç ürünle sınırlı değil. Bu hafta broşür tek sayfa olsa da içi oldukça dolu. BİM aktüel kampanyası ile indirime girecek ürünler;

Oda ve kumaş kokusu 8,95 TL

Sirkeli temizleyici 5,95 TL

WC temizleyici 5,95 Lira

Temizleyici sprey 5,50 Lira

Kutulu parlatıcı sünger 2,95 TL

Spor ayakkabı temizleme süngeri 6,50 TL

Süngerli hazır boya 3,95 Lira

BİM Market 29 ,ocak kataloğu ile yüzey temizleyici gibi ürünleri otel fiyatlarıyla satıyor.

Plastik paspas 4,95 Lira

Bulaşık altlığı 3,95 TL

Temizlik bezi 4,95 Lira

Oluklu sünger 5,95 TL

Bulaşık fırçası 4,95 TL

Double Power süper 2,95 TL fiyatlarıyla sizlere sunulacak.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 00:13

YORUM EKLE