BİM'in Yeni Kataloğunda Yer Alan Telefon Kampanyası Şaşırttı!

Türkiye'nin en büyük perakende zincirlerinden birisi olan BİM, yeni aktüel kataloğunda 499 TL'ye akıllı telefon satışı yaptığını resmen ilan etti!

BİM'in Yeni Kataloğunda Yer Alan Telefon Kampanyası Şaşırttı!

Ülkemizde çalışmalarına başladığı günde bu yana artık neredeyse her köşe başında bir şube açmak suretiyle devasa bir zincir haline gelen BİM, aktüel kampanyaları ile tüketicileri memnun etmeye devam ediyor. Haftalık olarak yayınladığı aktüel kataloglarında çeşitli ürün gruplarında şaşırtan indirimler sunan BİM'in yeni kataloğunda Vestel Venus 5000 model akıllı telefon yer aldı. Yeni bir akıllı teleon sahibi olmak isteyenleri oldukça avantajlı bir fiyatla buluşturan BİM, cihazın satışını 499 TL'den gerçekleştirecek. Şimdiden çok sayıda tüketicinin dikkatini çekmeyi başaran firma, stoklarla sınırlı olmak üzere ürünün satışlarını şubelerinden gerçekleştirecek.

DAHA ÖNCE iPHONE X SATMIŞTI

Perakende devi BİM'in daha önce yapmış olduğu iPhone X kampanyası binlerce iPhone tutkununu BİM şubelerine akın ettirmişti. Yaklaşık 1.100 TL tutarında bir indirimle iPhone'un son model telefonu olan X'u mağazalarında satışa sunan BİM stokları hemen tüketmişti. Bu kapsamda Apple ürünlerini de arada sırada aktüel vitrinine çıkaran BİM şimdilerde Vestel'in yerli üretim akıllı telefonuyla göz yaşartan indirim sağlıyor. Piyasadaki fiyatı 500 ile 600 TL arasında değişen Vestel Venus 5000 model akıllı telefonu 499 TL'den satışa çıkaracak olan BİM, 13 Temmuz'dan itibaren cihazın satışını başlatacak. Şimdiden çok sayıda tüketicinin dikkatini çeken indirim için 13 Temmuz'da yüzlerce kişinin BİM şubelerine akın etmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2018, 18:05

YORUM EKLE