Carrefour 2019 kurbanlık büyükbaş ve küçükbaş fiyatları

Carrefour'da Kurban Bayramı heyecanı yaşanıyor. 2019 yılı kurbanlık fiyatları CarrefourSA'da nasıl? Güvenli kurban alımı CarrefourSA marketlerinden yapılabilir mi? CarrefourSA marketlerinden kurban alımı ile ilgili merak edilen konuları sizin için araştırdık.

Carrefour 2019 kurbanlık büyükbaş ve küçükbaş fiyatları

İslam âleminin iki bayramından biri olan Kurban Bayramına yaklaşmaktayız. Bu sene 11 Ağustos’ta başlayacak olan Kurban Bayramı için imkânı olanlar kurban kesmeye hazırlanıyor. Bu senenin kurban fiyatları da en çok merak edilen konular arasında bulunuyor.

CarrefourSA’da Kurban Bayramı

Son 26 yıldır her sene kurban bayramında CarrefourSA marketlerinde güvenilir bir şekilde kurban alımı ve bağış işlemleri yapılmaktadırCarrefourSA’da Kurban Bayramı özel indirimleri bu sene de merak ediliyor. Bu sene Carrefour marketlerde kurban satışları 1211 TL’den başlıyor. Hem kredi kartı ile ödeme imkânı sunuyor hem de %10 indirim fırsatı uygulanıyor. 2019 kurban satışında Axess karta özel %10 indirim Carrefour marketlerde. . İşte CarrefourSA’da Kurban Alımı ve bağışı hakkında merak edilen konular:

Carrefour 2019 Kurban Bayramı Fırsatları

  • Karaman Koç Kurban Paketi min. 17 kg 1.345 TL

Axess ile Ödemelerde 1.211 TL

  • Kıvırcık Koç Kurban Paketi min. 17 kg 1.395 TL,

Axess ile Ödemelerde 1.256 TL

  • Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi 1/7 Hisse min. 20 kg Kemiksiz Et 1.445 TL

Axess ile Ödemelerde 1.301 TL

  • Büyükbaş Kurbanlık Hisse Paketi 1/7 Hisse min. 20 kg Kemiksiz Et (4. Gün Teslimatta) 1.395 TL

Axess ile Ödemelerde 1.256 TL

Bağışlar Nerelere Yapılabiliyor?

CarrefourSA ile alınan kurbanları isterseniz; Türk Kızılay, Türkiye Omurilik Felçlileri Deneği (TOFD), Bedensel Engellilerin Dayanışma Deneği (BEDD), İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı(İZEV) ve Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) gibi vakıflardan birine bağışlayabiliyorsunuz. Bağış yapmak istediğiniz yeri intenet ve belirli CarrefourSA merkezlerinden yapabilirsiniz. 

Bağış Sonrası Bilgilendirme Yapılıyor Mu?

Bağışlar, sizin de seçtiğiniz ilgili yerlere yapıldıktan sonra tarafınıza, adınıza düzenlenen ve bağış yapılan kurum tarafından bağış belgesi ile birlikte email yolu ile gönderiliyor.

Kurban Kesimleri Nasıl Yapılıyor?

CarrefourSA ile alınan kurbanlıklar bayramın ilk üç günü boyunca noter huzurunda, ilgili il müftülüğünce gönderilen din görevlileri gözetiminde yapılıyor. Kesimler, Türkiye Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı’nın onayladığı kesim yerlerinde yapılıyor.

Dini Kurallara Uygun Kesim Yapılıyor Mu?

CarrefourSA’da yapılan kurban kesimleri Diyanet İşleri Başkanlığı’nın o sene belirlediği kurban hizmet uygulamasına dair yayımladığı tebliğ doğrultusunda yapılıyor. Kesim sırasında veteriner hekim, noter ve din adamı bulunmaktadır. Alınan kurbanların vekâletleri ilgili kasaplara verildikten sonra kesim yapılıyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 14:22

YORUM EKLE

Popüler Haberler