CTE Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları Açıklandı! CTE GYS Sonuçları Öğrenme

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav sonuçları belli oldu. CTE GYS sınav sonuçları MEB’in resmi internet sitesinden açıklandı. Adaylar MEB sisteminde bilgilerini girerek sınav sonuçlarına bakabilecekler.

CTE Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Sonuçları Açıklandı! CTE GYS  Sonuçları Öğrenme

23 Mart 2019 tarihinde yapılan Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı’nın sonuçları adaylara duyuruldu. 23 Mart 2019 Cumartesi günü saat 10:00’da Ankara’da yapılan sınavın sonuçları MEB tarafından açıklandı.

Milli Eğitim Bakanlığı intenet sitesinden yapılan açıklamaya göre 23 Mart 2019 tarihinde yapılan Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavının sonuçları belli oldu.

CTE GYS sınav sonuçlarına Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi intenet adresinden T.C kimlik numarası, doğum tarihi ve MEB tarafından verilen güvenlik kodu ile bakılabilecek.

Sınav sonuç ekranına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilir ve gereken bilgileri girerek sınav sonucunuza bakabilirsiniz.  

Link

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 12:16

YORUM EKLE

Popüler Haberler