Diyarbakırlı genç survivor parkuru kurdu

Survivor’a katılmak isteyen Diyarbakırlı genç kendi imkanlarıyla parkur kurdu. Kendi hazırladığı Survivor parkurunda sıkı bir şekilde çalışan Serkan Bayram, en büyük hayalinin Survivor’a katılmak olduğunu dile getirdi.

Diyarbakırlı genç survivor parkuru kurdu

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı Survivor yarışması yoğun ilgi görüyor. TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor için Diyarbakırlı bir genç, Survivor parkuru kurdu ve adını Acul Ilıcalı’ya duyurmaya çalıştı.

Diyarbakır’da yaşayan Serkan Bayram, Survivor’a hazırlanmak için kendi imkanlarıyla bir parkur kurdu. Çalışmalarına devam eden Serkan Bayram, sesini Acun Ilıcalı’ya duyurmaya çalışıyor.

Survivor’a daha önce pek kez başvuru yapan Serkan Bayram, bu başvurulardan bir sonuç alamamış. Bu yıl yarışmaya kesinlikle katılmak istediğini belirten Bayram, Diyarbakır’ın en işlek bölgelerinden birinde yer alan boş bir araziye ödünç aldığı malzemelerle Survivor parkuru kurdu.

Arkadaşlarının yardımıyla Survivor parkuru kuran Bayram, Survivor 2020 kadrosuna girmek ve yarışmaya ilk katılan Diyarbakırlı olmak istiyor.

Serkan Bayram

Survivor Yıllardır Hayalimdi

Uzun yıllardır Survivor hayali olduğunu belirten Serkan Bayram, Acun Ilıcalı’ya mesaj göndermeyi de ihmal etmedi. Sabah işe gittikten sonra akşam saatlerinde çalışmalarına devam ettiğini söyleyen Bayram, yarışma için sıkı bir şekilde çalıştığını söyledi.

Katılırsam Şampiyon Olurum

En büyük hayalinin Survivor’a katılmak olduğunu dile getiren Serkan Bayram, iddialı konuştu. Serkan Bayram yarışmada memleketi Diyarbakır’ı en iyi şekilde temsil edeceğini ve Survivor’a katılırsa şampiyon olacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 11:02

YORUM EKLE

Popüler Haberler