Donis Avdijaj Fırtına’yla resmen imzaladı

Trabzonspor yepyeni bir ismi kadrosuna kattı. Fırtına'ya taraftarın sevdiği bir isim katıldı. 22 yaşında olan Kosovalı Donis Avdijaj Fırtına’yla resmen imzaladı.

Donis Avdijaj Fırtına’yla resmen imzaladı

Trabzonspor renklerine renkli bir isim daha ekledi. Hollanda’nın Willem II takımında oynayan Kosovalı futbolcu Donis Aydijaj imzayı attı. 19 resmi maçta 8 gol atan ve çalımları, oyun performansı ile dikkatleri çeken 22 yaşındaki futbolcu Fırtına’ya gelen yeni isim oldu. Taraftarın beğendiği yeni transfer hakkında Yani Jaja- Yattara şeklinde yorumlar yapıldı.

Sezonluk 274 Bin Euro Alacak

Trabzonspor kulübü kadrosuna kattığı yeni isim Aydijaj’ı KAP’a bildirdi. 3 yılı opsiyonlu 4 yıllık sözleşme imzalandı. Bordo- mavi renklere katılan Aydijaj, taraftarlar tarafından çok sevildi. Attığı goller, çalımlar ve oyun performansı için videolar izlenmeye, paylaşılmaya başlandı. Yeni sezonda bordo mavi forma giyecek olan Aydijaj sezonluk 274 bin euro alacak. Opsiyon etki ederse bu miktar ilk önce 375 bin euro ya daha sonra 500 bin euro ya çıkacak. Kosovalı futbolcu henüz maça çıkmadan taraftarlar tarafından benimsendi.

Kariyerinde 189 Maça Çıktı 109 Gol Attı

Donis Aydijaj, 22 yaşında Kosovalı futbolcu şimdiye kadar 189 maça çıktı ve iyi bir performans gösterdi. Toplam 109 gol atmaı başaran futbolcu 41 asiste de imza attı. Trabzonspor a transfer olan Aydijaj için bonservis ödemesi yapılmadı. Oyun performansı beğenilirse sözleşme 3 yıl kadar uzatılacak.

Trabzonspor’a Yeni Bir İsim Daha Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde televizyon kanallarından birine bağlanarak açıklama yapan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Gaston Campi hakkında konuştu. ‘’Campi Salı ya da Çarşamba günü imzalar.’’diyen Ahmet Ağaoğlu taraftarı sevindirdi.

Vahid Amiri Kadrodan Ayrıldı

Geçen sezon bordo mavi formalılara katılan isim Vahid Amiri ile yollar ayrıldı. Trabzonspor kulübü fesih için 150 bin Euro ödeyecek.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 01:18

YORUM EKLE

Popüler Haberler