Erzincan'da Korkunç Trafik Kazası: 2'si Ağır 11 Kişi Yaralı Var!

Erzincan'da meydana gelen korkunç kaza sonucunda 2'si ağır olmak üzere 11 kişi yaralandı. Çok sayıda yaralı var! Sansa mevkiinde bir yolcu otobüsü önce bir otomobile sonra da İran plakalı bir araca çarptı. İşte detaylar.

Erzincan'da Korkunç Trafik Kazası: 2'si Ağır 11 Kişi Yaralı Var!

Erzincan’da meydana gelen trafik kazası sonucunda 2’si ağır olmak üzere toplam 11 kişi yaralandı. Kaza sebebi henüz bilinmiyor ancak İran bağlantılı bir tır ile otomobilin Erzincan-Erzurum karayolunda çarpıştığı belirtiliyor. Sansa mevkiinde meydana gelen kazada, kayan tıra çarpmamak bir otomobil ani fren yaptı. Aynı istikamette Erzurum’dan Mersin’e gitmekte olan bir yolcu otobüsü ise duran otomobili görmesine rağmen duramadı ve önce önündeki otomobile sonra da İran plakalı tıra çarptı.

2’si Ağır 11 Kişi Yaralandı

Edinilen bölgeye göre, kaza sonucunda 2’si ağır olmak üzere toplam 11 kişi yaralandı. Kazadan kısa süre sonra İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve 112 Acil Servis ekipleri olay yerine intikal etti. Kaza sebebiyle yolların bir saatliğine trafiğe kapatıldığı belirtiliyor. Polis ekiplerinin çalışmaları sonrası yol yeniden ulaşıma açılmıştır.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 00:25

YORUM EKLE

Popüler Haberler