Fatih'te 60 yaşındaki adam evinde, elleri ve ayakları bağlı olarak ölü bulundu

İstanbul Fatih ilçesi Karagümrük Mahallesi’nde bir binanın son katında bulunan daireden gelen kötü kokuların artması üzerine polise haber veren bina sakinleri, polis ekiplerinin gelmesi ile gerçeği öğrendi. Çilingir yardımıyla daireye giriş yapan polis, yatak odasında 60 yaşındaki Muhittin Yılmaz’ın cesedine ulaştı.

Fatih'te 60 yaşındaki adam evinde, elleri ve ayakları bağlı olarak ölü bulundu

İstanbul’un Fatih ilçesi Karagümrük Mahallesi Zeynel Ağası Sokak’ta bulunan bir apartmanın son katından son bir haftadır kötü kokular gelmesi üzerine polise haber veren bina sakinleri şoku yaşadı.

Olay mahaline gelen ekipler, dairenin kapısını çilingir çağırarak açtırdı. İçeri girdiklerinde ise karşılaştıkları manzara kan dondurucuydu. Elleri ve ayakları bağlanmış bir şekilde bir örtü ile sarılmış Muhittin Yılmaz adlı kişiye ait olduğu tespit edilen ceset, hastaneye götürüldü. Cesetin bulunması ile birlikte çürüme sebebiyle etrafa yayılan kötü koku, mahalleye yayıldı. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü tarafından söz konusu dairede inceleme başlatılırken, polisler kötü koku sebebiyle maske yardımıyla inceleme yaptı. 

Gerçekleşen olayla ilgili bir bina sakininin açıklamaları ise şu şekilde: “Kedi öldü diye söylüyorlardı. Kedi veya fare öldü diye bodruma bakıyorduk. 1 haftadır bu konu vardı. Komşu daireden koku geliyor dedi. Sonra polis geldi. Polis önce çöp olabilir dedi sonra çilingir yardımıyla daireye girdiler. Yatak odasında bulunmuş" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 13:36

YORUM EKLE

Popüler Haberler