Google Shoelace nedir? Google'dan yeni sosyal etkinlik düzenleyici medya uygulaması

Google yeni sosyal etkinlik düzenleyici medya uygulaması üzerinde yoğun bir mesai harcıyor. Google Schoelace nedir? Facebook Etkinlikler'e rakip olacak yeni uygulamaya ilişkin ayrıntılar ortaya çıktı.

Google Shoelace nedir? Google'dan yeni sosyal etkinlik düzenleyici medya uygulaması

Google bünyesindeki firmalar arasında yer alan Area 120, yerel etkinlikleri organize edebilmeyi amaçlayan bir sosyal medya uygulaması üzerinde mesai harcıyor. Shoelace ismindeki uygulamayla etkinlik oluşturulup organizasyon yapılabilecek ve uygulama bununla birlikte birçok yeni özelliği de beraberinde getirmekte.

Google Schoelace Nasıl Olacak?

Etkinliklere katılım sağlamayı seven birçok kişiyi aynı platformda buluşturmayı amaçlayan uygulamayla ilgi alanına göre sıralanan veya bilindik etkinlikler takip edilebilecek. Facebook Etkinlikler’in rakibi niteliğinde olacak Schoelace, oldukça sade bir tasarıma ve kolay bir kullanım alanına sahip olacak. Etkinlikler haritalar üzerinden takip edilebilecek. Uygulamaya ilişkin henüz çok fazla detay açıklanmadı. Google’nin kısa süre içerisinde yeni sosyal medya uygulaması Schoelace’nin tanıtımını yapacağı belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 10:03

YORUM EKLE

Popüler Haberler