Günlük Burç Yorumları 16 Mayıs 2019 Perşembe - Bugünkü Yaşantınız Burcunuza Göre Nasıl Şekillenecek?

Burcunuz için yıldızların neler anlattığını merak ediyorsanız 16 Mayıs Perşembe günlük burç yorumu yazımızın devamında yer alıyor.

Günlük Burç Yorumları 16 Mayıs 2019 Perşembe - Bugünkü Yaşantınız Burcunuza Göre Nasıl Şekillenecek?

Birçok insanın ilgisini çeken Astroloji, burç yorumları ile  günlük hayatta en çok ilgi duyulan alanlardan birtanesi olmakta. İnsanların günlük, haftalık ya da aylık okuyabileceği burç yorumları, bazı insanların kararlarını şekillendirmede en büyük etken.

16 Mayıs 2019 Perşembe Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

Etrafınızdakilerle olan diyaloğunuzu tekrar gözden geçirmenizde büyük fayda var.maddi olarak girdiğiniz alışverişler sebebiyle finansal durumunuzda bazı karışıklıklar yaşayabileceğiniz bir dönem. Aşk hayatınızda ise hayatınızdaki kişi ile aranızda bazı problem oluşabilir. Ancka bu problemlerin kaynağı siz değil, sevgiliniz olabilir. Bu konuda mantıklı düşünerek karar vermelisiniz.

16 Mayıs 2019 Perşembe Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

Son günlerde yakınlarınıza olan mesafenizden dolayı, onlara olan sevginiz göstermekte pek başarılı olamadığınız bir dönem. Bugünlerde öncelikle onlara bekledikleri ilgiyi göstermelisiniz. Aşk hayatınızın hareketleneceği bir döneme giriyorsunuz. Ancak geçmişinize olan özlemi bir kenara bırakmanın tam vakti. 

16 Mayıs 2019 Perşembe İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Nisan)

Aşk hayatınızda yaşadığınız problemler yavaş yavaş çözülüyor. Ancak hala karşı taraf tarafından onaylanmayan bazı davranışlarınız sebebiyle sizden uzaklaşıyor. Düşündüğünüz bazı finansal yatırımlar olumlu sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden peşini bırakmamalısınız. Fiziksel problemlere karşı dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz.

16 Mayıs 2019 Perşembe Yengeç Burcu (22 Haziran - 22 Temmuz)

İç dünyanızda baskın gelen duygusallık, sizin enerjinizi artırıyor. Bu sebeple iş hayatında yeni gelişmeler sizi bekliyor. Düşünmeden yaptığınız harcamalar nedeniyle sıkıntıya düşebileceğiniz bir dönem içindesiniz. Bu nedenle harcamamaları kontrol altına almaya çalışmalısınız. Ancak doğru çalışmalar sonucunda bunu da aşacaksınız.

16 Mayıs 2019 Perşembe Aslan Burcu (23 Temmuz - 21 Ağustos)

Yaz insanj olan aslan burçları, yaz geldikçe enerjilerindeki artışıfarkediyor. İş hayatınızdaki başarılar herkesin ilgisini çekiyor. Duygusal hayatınızda bir sorun yok gibi ancak partnerinizin sizden bazı beklentileri olabilir. Sosyal hayatınızda en çok görülmek istenen kişiler arasındasınız. Gelecek konusunda düşündüğünüz bazı yatırımlar için uygun zamanlardasınız.

16 Mayıs 2019 Perşembe Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak burçları bu dönemde aile ve aşk hayatı içinde bazı olumsuzluklarla karşılaşıp sıkıntıya düşebilir. Ancak bu konular üstesinden kolaylıkla gelebileceğiniz durumlar olacak. İş yerinizdeki mutsuzluluğunuzun sebebi bütün hayatınıza etki ediyor. Bu durumun farkındasınız ve bunu değiştirmeye çabalıyorsunuz. 

16 Mayıs 2019 Perşembe Terazi Burcu (22 Eylül - 23 Ekim)

İradenizin kuvvetli olması sebebiyle çevrenizdekilerin beklentilerini en üst seviyede tutuyorsunuz. Maddi açıdan sıkıntılı günler geçirmenizin sebebi dikkatsiz davranmanız. Ancak dikkat etmeye başladığınız anda bu problemler çözülecke. Duygusal hayatınız gayet güzel gidiyor. Ancak küçük problemler zamanla artarak büyğk sorunlar yaratabilir.

16 Mayıs 2019 Perşembe Akrep Burcu (23 Ekim - 22 Kasım)

Çalıştığınız yerdeki bazı problemlerden dolayı işyerine gitmek istemiyorsunuz. Ancak bunu üstlerinizle konuşup çözüm bulma zamanı. Duygusal hayatınızda partnerinizle yaşadığınız problemlerin üstünü örtmek yerine çözüm üretmeye başlamalısınız. Elinizdeki birikimleri değerlendirmek için bol bol fırsatınız olacak.

16 Mayıs 2019 Perşembe Yay Burcu (23 Kasım - 21 Aralık)

Aşk hayatınızdaki hareketlilik ile yeniden doğmuş gibi hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Ancak bu hareketlilik çevreniz ve aileniz tarafından uzaklaştırabilir. Bu konuda dikkatli olmalısınız, iş hayatınızdaki başarılar ise üstlerinizin dikktini çekmeye başlıyor.

16 Mayıs 2019 Perşembe Oğlak Burcu (22 Aralık - 20 Ocak)

İş hayatınızdaki problemlerinizi iş dışı yaşamınıza taşımanızdan dolayı bazı problemler yaşayabilirsiniz. Bu konuya özen göstermelisiniz. Partneriniz ile aranızdkai problemlerden dolayı zor günler yaşayabilirsiniz. Ona istemediği şeyler yaptırmak yerine kendi haline bırakmalısınız ve zamana bırakmalısınız. 

16 Mayıs 2019 Perşembe Kova Burcu (21 Ocak - 18 Mart)

İş hayatınızda mutlu olmadığınız bir dönemdesiniz. Ancak iş yaşamı her zaman istediğiniz gibi olmayabilir bunu unutmamalı, karamsarlığa düşmemelisiniz.  Partnerinize yaklaşımınız konusunda bazı problemler var gibi. Bu konuyu düşünmeli ve doğru kararlar almalısınız. Maddi açıdan yapacağınız yatırımların olumlu aonuçlar doğurmayacağı bir dönemdesiniz. Belki bir süre ertelemeniz gerekebilir.

16 Mayıs 2019 Perşembe Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Hayatınızın her alanındaki başarılar çevreniz tarafından takdir ediliyor. Ancak bu nedenle ihmal ettiğiniz aile ve partnerinize vakit ayırmanın tam zamanı. Aşk hayatınızdaki sorunları çözmek için düşündüğünüz yöntemler olumlu sonuçlar doğuracak.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 17:00

YORUM EKLE
YORUMLAR
Naciye
Naciye - 1 hafta Önce

Balık burcu gerçekleşirse sizi teşekkür edicem mesajla

Cansu
Cansu - 1 hafta Önce

Dün küçük okuduğum burç gerçekleşti teşekürler ederim

Popüler Haberler