Günlük burç yorumları 20 Mart 2020 Cuma - Yeni günde burcunuz size neler söylüyor?

Günlük burç yorumlarını okuyarak aşk, sağlık, para ve aile konularında fikir sahibi olmak isteyen burç severlerimiz için 20 Mart 2020 Cuma gününün burç yorumlarını bu haberimizde derledik. İşte "yıldız falınıza göre bugün nelerle karşılaşacaksınız?" sorusunun cevapları..

Günlük burç yorumları 20 Mart 2020 Cuma -  Yeni günde burcunuz size neler söylüyor?

20 Mart Cuma  gününde Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi ,Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarına hayat ne getirecek, neler yaşayacaklar, karşılarına ne gibi engeller çıkacak, tercihlerinde nelere dikkat etmeliler sorularının yanıtları..

Koç Burcu 20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumu (21 Mart-20 Nisan)

Birçok konuda kontrolün her zaman sizde olmasını istiyorsunuz ancak bu beklentiniz her zaman karşılık bulmayabiliyor. Hayal kırıklığına uğramamak adına çok fazla beklenti içinde olmayın ve olayları akışına bırakmaya çalışın.

Boğa Burcu 20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumu (21 Nisan- 21 Mayıs)

İlişkinizde bir takım problemler yaşasanız da her zaman olduğu gibi bu sorunların da üstesinden geleceksiniz. Sorunları büyütmemekte ve çözüm odaklı yaklaşmakta fayda var. Siz böyle yaklaştığınız sürece çözemeyeceğiniz sorun yoktur.

İkizler Burcu 20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumu (22 Mayıs- 22 Haziran)

Güne huzursuz bir ruh halinde başlayabilirsin ancak üzerinde çalıştığın işlerle alakalı verimli tespitlerde bulunacağın, senin için yararlı kazanımlar elde edeceğin bir gün olacak. Modunu düşürmemeye çalış.

Yengeç Burcu 20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumu (23 Haziran- 22 Temmuz)

Bugünü ailenle geçirmek hem seni hem de aileni oldukça mutlu edecek ve bugüne kadar arada oluşan bazı buzlar bugün itibariyle eriyecek. Her şey önceden olduğu gibi güzel olmaya devam edecek.

Aslan Burcu 20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Maddi anlamda bir takım zorluklar yaşamış olabilirsin. Bu zorluklar sonunda sona erecek ancak bu durumun heyecanına kapılıp har vurup harman savurmamakta fayda var. Bir anda fazlaca yapılan harcamalar finans anlamda tekrar çıkmaza girmeye neden olabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Başak Burcu   20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumu (23 Ağustos- 22 Eylül)

Bugün iletişim alanında oldukça aktif olduğun bir gün. Okul, işyeri, kurs gibi yerlerden arkadaşlarınla keyifli zamanlar geçirebilir ve birbirinizi tanıyabilirsiniz. Akşama doğru kişisel yeteneklerini sergileyebilirsin. Kendini oldukça geliştirmeye açık olduğun bir gün.

Terazi Burcu 20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumu (23 Eylül- 22 Ekim)

Aile içinde bir takım problemler sonunda sona erdi. Miras, para gibi anlaşmazlıklarda uzlaşmacı tavırlar takınmak sorunların çözülmesinde her zaman işe yarar. Aile içindeki sorunların çözülmesi kafanı dağıtacak ve artık kendini istediğin konularda gösterebileceksin.

Akrep Burcu 20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumu (23 Ekim- 21 Kasım)

Aklınıza gelen fikir ve projeleri çevrenizle paylaşmaktan çekiniyor olabilirsiniz. Bütün çekinceleri ve ön yargıları bir tarafa bırakın ve fikirlerinizi paylaşın. Emin olun ki bu fikirler hayatınızda yeni ufuklar açılmasını sağlayacak.

Yay Burcu 20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumu ( 22 Kasım - 21 Aralık)

Sosyal hayatınıza bir müddet ara vererek kendinizi dinlemeniz gereken günlerdesiniz. Kafanızda gereksiz bir yoğunluk var ve bu yoğunluğu gidermenin en iyi yolu kafanızı dinlemek için bir yerlere gitmek. Biraz uzaklaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu 20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumu ( 22 Aralık - 21 Ocak)

İşlerinizin tamamını kafaya taktığınız anda bitirmek istemeniz bazen sizi yıpratıyor olabilir. Bu konuda kendinize biraz zaman tanıyın ve hırslarınızdan arının. Hırslar her zaman insana zarar verir ve yıpratır bunu unutmayın.

Kova Burcu  20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumu  (22 Ocak - 19 Şubat)

Hayatınızdaki insanla yani partnerinizle aranızdaki iletişim son derece iyi durumda. Eğer ki ilişkiniz yok ise de bugünler doğru insanın karşınıza çıkacağı günler olabilir. Aşk hayatının bu denli iyi olması bugünlerde yüzünün gülmesini sağlayacak.

Balık Burcu  20 Mart 2020 Günlük Burç Yorumu ( 20 Şubat - 20 Mart)

Duygusal anlamda yıprandığın bir dönemden geçiyorsun. Ama biliyorsun ki seni mutlu edecek şeyleri yine en iyi sen biliyorsun. Bunun bilincinde olarak kendini bu duygusal süreçte fazla yıpratma. Mutlu olacağın şeyleri yap ve kendini bu hüzne fazla kaptırma.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 01:56

YORUM EKLE

Popüler Haberler