İstanbul 23°
parçalı az bulutlu
25 Nisan 2020 Cumartesi 13:35
Günlük Burç Yorumları 26 Nisan 2020 Pazar
Takip Et:

Birçok insan her gün başına neler geleceğini tahmin edebilmek için günlük burç yorumlarını okumak, astrolojik tahminleri takip etmek istiyor. Ülkemizde ve dünyada neler gerçekleşecek hayatımızda neler olacak iş, aşk, para hayatımıza ne gibi etkilerde bulunacak? En çok da kadınlar tarafından takip edilen astrolojik tahminler ve günlük burç yorumları farklı kaynaklardan derlediğimiz haberimizde!

 

Nedir bu Astroloji?:

İnsanoğlunun en eski ilgi alanlarından olan gelefeği tahmin etme isteği günümüz dünyasında deişerek kendini astroloji olarak göstermektedir. Her ne kada bilimsel bir tarafı varmış gibi gösterilmeye çalışılmış olsa da temelde kehanetlere dayanan bir sistemdir astroloji. Temelinde dünya, Güneş, Ay ve güneş sistemimizdeki diğer gezegenlerin birbirine olan konumlarını temel alarak tahin etmeye çalışmaktır.

Günümüzde çok komik fiyatlara satılan sakızlardan kurabiyeler içine koyulan kağıtlara kadar herkes geleceği tahmin edip karşısına kaderin neler çıkaracağını, hayatına aşk, para, iş gibi konuların ne tarafa gideceğini olumlu mu yoksa olumsuz durumlarla mı karşılaşacağını merak etmekte. Peki sizin burcunuz size bugün neler getirecek?

Rezzan Kiraz günümüzde günlük burç yorumları günümüzde en çok merak edilen yorumculardan. Onu hemen ardından Nuray Sarı takip ediyor.

16 Nisan 2020 Perşembe günü hayatınızda ne gibi şeyler sizi bekliyor? Aşk hayatınız nasıl olacak? Bugün parasal durumunuzda olumlu mu yoksa olumsuz mu gelişmeler sizi bekliyor? İşinizle ilgili her şey yolunda mı? Bugün içinde alacağınız kararlar sizi hangi yönde etkileyecek?

 

 

Siz hangi gün doğdunuz, burcunuz hangisi

?

 

21 Mart – 20 Nisan tarihleri arası Koç Burcu

29 Nisan – 21 tarihleri arası Mayıs Boğa Burcu

22 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arası İkizler Burcu

22 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arası Yengeç Burcu

23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arası Aslan Burcu

24 Ağustos – 22 Eylül tarihleri arası Başak Burcu

23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arası Terazi Burcu

24 Ekim – 22 Kasım tarihleri arası Akrep Burcu

23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arası Yay Burcu

22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arası Oğlak Burcu


21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arası Kova Burcu

19 Şubat – 20 Mart tarihleri arası Balık Burcu

 

16 Nisan 2020 Perşembe Günlük Burç Yorumlarınız

 

KOÇ BURCU 16 Nisan 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORU

MUNUZ

(22 Mart - 20 Nisan)

Sosyal hayatınızda keyifli görünüyorsunuz. Hayattan beklentileriniz de karşılık bulmuş gibi görünüyor ama daha fazla sorumluluk almalısınız. Arkadaşlarınızla bazı planlar yapmak istiyorsunuz ama dikkatli olmanızda fayda var. İş alanınızda destekler almanız ve yeni yatırımlar konnusunda dikkatiniz lehinize olacaktır.

BOĞA BURCU 16 Nisan 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)

Özel hayatınızdaki sağlam yürüyüşünüz devam ediyor. Sevdikleriniz sizin sıcaklığınızla huzur içindeler. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızın yoğunlaştığı bir gündesiniz. Aldığınız sorumluluklar sizi karar aşamasına getirebilir. Üstlerinizle iletişiminiz öne plana çıkabilir. Hedeflerinize ulaşmak için başkalarından daha fazla destek almak isteyebilirsiniz. Bugün inandığınız fikirleri savunmak için istek duyacağınız zamanlar var.

İş hayatınızda yeni sorumluluklar üstlenmek üzeresiniz. Sağlam duruşunuz gündelik hayatınızı olumlu yönde etkilemeye devam ediyor. Patronlarınızla olan olumlu dialoglarınız sizi bir adım ileriye taşıyabilir. Fikirlerinizin doğru olduğunu düşünüyorsanız onları savunmaktan asla vazgeçmeyin. Unutmayın ki sizi bir adım öteye kendi aldığınız kararlar taşıyacak

İKİZLER BURCU 16 Nisan 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)

Bazı aksilikler gün boyu devem edeceğe benziyor. Haftanın geri kalanını düzeltmek her zaman sizin elinizde. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmekten çekinmeyin. Planlar yapmaktan çekinmeyin. Kişisel uzun vadeli planlarınız hayatınızın geri kalanına etki edecek. Etrafınızdaki insanlarla fikirlerinizi paylaşmaktan vazgeçmemelisiniz.

YENGEÇ BURCU 16 Nisan 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)

Aklınızı kurcalayan merak ettiğiniz konular kafanızı meşgul edebilir. Karar verirken iki kere düşünün ve dikkatinizi yaptığınız işe verin. Bazı duygusal süreçler günlük hayatınızı etkileyebilir. Arkadaşlarınızla paylaşıp onların fikirlerini almaktan çekinmeyin. Sağlınızın da ne kadar önemli olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

 

ASLAN BURCU 16 Nisan 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Çevrenizde gelişen olaylardan çıkardığınız pozitif sonuçlardan mutlu olmayı biliyorsunuz. Özgürlük sizin için ne kadar önemli olsa da çevrenizin fikirlerini de önemsiyorsunuz. Gün size hareketli saatler getirecek. Bazı çevresel iletişim kaynaklı sorunların keyfinizi kaçırmasına müsaade etmeyin. Parasal sorunlarınız alacağınız yardımlar sounu düzene girmeye başlayacak. İşiniz de yavaş yavaş rayına oturmaya başlayacaktır.

BAŞAK BURCU 16 Nisan 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

Bu hafta size yepyeni kapılar açacaktır. Yanıbaşınızdaki insanlardan gelecek olan olumlu sürprizlere de hazırlıklı olun. Birikimlerinizi değerlendirmekle ilgili alacağınız kararlar tamamen sizin kendinize güveninizi yerine getirecek. Artık biraz kişisel isteklerinize zaman ayırmanız gerekiyor.

TERAZİ BURCU 16 Nisan 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Hafta sonu koşturması sizi yormuşa benziyor. Ama sizi rahatlatmış gelişmeler var. Doğru bir çalışma programı oluşturun. Doğru planlar yapın. Sizi bir adım öteye taşıyacak şeylerin bunlar olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bir yakınınızı ziyaret etmeyi düşünüyorsanız ertelemeyin. Çünkü uzun süredir sizi bekliyorlar.

AKREP BURCU 16 Nisan 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Sonuçlarını kabul etmeyeceğiniz kararlar vermeyeceğinizden eminsiniz. Ne olursa olsun bu sizin kararınızda ve sonuçları da sizi etkiliyor. Bazı dikkat etmediğiniz konular canınızı sıkabilir. Mali konularla ilgili durumlar canınızı uzun dönemde sıkabilir. Ödemelerinizi zamanında yapmanız bu nedenle lehinize olacaktır.

YAY BURCU 16 Nisan 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım-22 Aralık)

Kalkıp silkelenme zamanınız geldi. Arkadaşlarınızla fikir alışverişinde bulunmaktan çekinmeyin. Alacağınız yeni kararlarda onların size büyük desteği olacak. En yakınızdaki kişiden ilginizi eksik etmemelisiniz. Alacağınız kararlar gününüzün de haftanızın da nasıl geçeceğini belirleyecek. Ne kadar erken toparlanırsanız o kadar iyi olacak. Unutmayın erken kalkan yol alır!

OĞLAK BURCU 16 Nisan 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık - 20 Ocak)

Sizi sarsacak durumlarla karşı karşıya gelmek üzeresiniz. Ama bunun da üstesinden gelecek akla sahip olduğunuzu unutmayın. Duygularınızın sizi ele geçirdiğini düşündüğünüzde aklınızla alacağınız kararların sizi doğru yola taşıyacağını bilmelisiniz. Siz bunların üstesinden gelemeyecek yapıda değilsiniz.

KOVA BURCU 16 Nisan 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak - 19 Şubat)

Aşkınız sizden ilgi bekliyor. Orada sizi önemseyen biri olduğunu unutmuş gibisiniz. Yarım kalan işlerinizi ve planlarınızı daha fazla ertelemeyin. İşinizde doğru noktaya odaklandığınızda basamakları daha hızlı tırmanacağınızı aklınızdan çıkarmayın. Doğrularınızı savunmaktan vazgeçmeyin. Havalar ısındıkça kendinizi daha mutlu ve zinde hissedeceksiniz. Hayatınızın diğer alanlarında da bu motivasyonun olumlu etkilerini hissedeceksiniz.

 

BALIK BURCU 16 Nisan 2020 Perşembe GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)

İçinizdeki öğrenme arzusunu dizginleyemiyorsunuz. Önünüzdeki hayatın kalanında yeni şeylere yelken açmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için doğru adımlar atmak üzeresiniz. Gününüzün yoğun geçmesi sizi ilerleyen zamanda alacağınız kararlarla ilgili daha fazla motivasyon sahibi yapabilir.

Sıcak gelişmeleri kaçırmamak istiyorsan hemen şimdi mobil uygulamamızı indir! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sen de gündemi yakından takip etmek istiyorsan, bizi hemen şimdi Instagram’da takip etmeye başla. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Gündemde olup biten tüm yeni gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak istiyorsan sen de Facebook grubumuza hemen katıl! >>>Haberport Facebook Grubuna Katılmak İçin TIKLA!


Son Güncelleme: 25.04.2020 13:35
Takip Et:
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.