Hemen Bitirmek İsteyeceğiniz En İyi Netflix Dizileri | Netflix'te En Çok izlenen Diziler

Dünyaca ünlü Netflix platformunda birbirinden başarılı ve etkileyici dizi ve filmler yer almaktadır. İşte hemen bitirmek isteyeceğiniz en iyi Netflix dizileri.

Hemen Bitirmek İsteyeceğiniz En İyi Netflix Dizileri | Netflix'te En Çok izlenen Diziler

Dünyanın en ünlü dizi-film platformu Netflix, en başarılı yapıtları bünyesinde bulundurmaktadır. Uygun fiyatlarla tek seferde izleyebileceğiniz birçok dizi platformda yer alıyor. Aynı zamanda çok kişili üyelik seçenekleri de bulunmakta ve aynı anda 2-4 kişi ortak üyelik açtırabilmektedir. Netflix’te yer alan ve izlemeye doyamayacağınız birçok dizi mevcut.

DARK

DARK

Bilim Kurgu, Gerilim ve Dram türündeki DARK dizisi, 10 bölümden oluşmaktadır. Dizide, 2019 yılında bir çocuğun kaybolması ve kasabadakilerin arayışı sırasında üç nesilden beri gelen bir gizem açığa çıkar.

the oa

The OA

Bilim Kurgu, Gerilim, Dram ve gizemin harmanlandığı OA dizisi 10 bölüm ve 1 sezondan oluşmaktadır. Genç ve görme engelli bir kadın evden kaybolduktan tam 7 yıl sonra yeniden döner. Ancak diziyi gizemli yapan, kadının geri döndüğünde birtakım özelliklere sahip olması ve yeniden görmeye başlamasıdır.

Marvels the defenders

Marvel’s The Defenders

Suç, Aksiyon, Maceranın tek bir potada eritildiği dizi, 8 bölümden oluşuyor. Daredevil, Luke Cage Iron Fist ve Jessica Cones tehlike altında olan Newyork’ta kötülere karşı mücadele verir.

La Casa De Papel

La Casa De Papel

Suç ve aksiyon dizisi olarak milyonlarca kişinin hayranlıkla takip ettiği dizi, 2 sezon ve 22 bölümden oluşuyor. Darphane soygununu konu olan bir yapıt olarak La Casa de Papel, izlenmeye değer dizilerden.

Mindhunter

Mindhunter

10 bölümden oluşan Mind Hunter, suç ve gerilim türünde başarılı bir dizidir. Dizide, 1970’li yıllarda iki FBI ajanının suçlu psikolojisini anlayabilmek için arayışları anlatılmaktadır.

Altered Carbon

Altered Carbon

Aksiyon, macera, gerilim ve suç türündeki Altered Carbon, 10 bölümden oluşuyor. Dizide, insan zihni vücuttan vücuda aktarılabilmektedir. Tekashi ise cinayetleri çözebilmek için 250 yıl sonra yeniden diriltilmektedir.

Narcos

Narcos

Aksiyon ve gerilim dizisi Narcos, 3 sezondan ve 30 bölümden oluşuyor. Dünyaca ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın hayatı anlatılmaktadır.

daredevil

Marvel’s Daredevil

Süper kahraman, bilim kurgu ve aksiyon türündeki bu dizi 2 sezon ve 26 bölümdür. Daredevil, gündüzleri avukat geceleri ise süper kahraman olmaktadır.

Black Mirror

Black Mirror

Gerilim, dram ve bilim kurgu türündeki Black Mirror, 4 sezon ve 19 bölümdür. Her bir bölümünde bir ütopik gelecek senaryosunu anlatan Black Mirror’da bölümler arasında hiçbir bağlantı yoktur.

Stranger Things

Stranger Things

Son olarak; gerilim, bilim kurgu ve fantastik türünde Stranger Things, izlemeye değer diziler arasında. 2 sezon ve 17 bölümden oluşan dizi en iyi Netflix dizileri arasında.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 18:07

YORUM EKLE