İSKİ ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? İSKİ insan kaynakları iş ilanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin su işlerinden sorumlu kurumu İSKİ, personel ihtiyacına bağlı olarak alım ilanları yayınlamaktadır. Bu süreçte İSKİ alımlarına başvuruda bulunmak isteyen binlerce kişi ''İSKİ ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak?'' sorularının yanıtını merak ediyor. İşte İSKİ insan kaynakları iş ilanları.

İSKİ ne zaman personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak? İSKİ insan kaynakları iş ilanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermekte olan İSKİ, 1981 yılında kurulmuş olan bir kurumdur. İstanbul’daki temiz su ve atık su ihtiyacını karşılayan İSKİ çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. İSKİ, çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. İSKİ, bu çalışmalar kapsamında personel ihtiyacına bağlı olarak memur ve işçi alımları gerçekleştirmektedir. İBB bünyesinde içme suyunun temin edilmesi ve atık suların toplanması konusunda gereksinimleri karşılayan İSKİ, ihtiyaçlarına bağlı olarak belli pozisyonlarda alımlar yapmaktadır.

2020 İSKİ iş ilanları

İSKİ; içme suyunun temin edilmesi, atık su toplanması, arıtımı, uzaklaştırılması ve su havzalarının korunması gibi görevleri yerine getirmektedir. İSKİ, gelirinin tamamına yakınını su satışıyla karşılıyor. İSKİ faaliyetlerine aralıksız bir şekilde devam edebilmek adına gereksinim duyduğu zamanlarda memur ve işçi alımları gerçekleştirmektedir.

İSKİ’nin yayınlamış olduğu veya yayınlanması kuvvetle muhtemel iş ilanları içerisinde; özel güvenlik görevlisi, sayaç okuma personeli, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, kimyager, stajyer, avukat, engelli personel, biyolog, çevre mühendisi, sözleşmeli operatör, elektrik teknisyeni başta olmak üzere pek çok farklı alanlarda personele kadro açmaktadır.

İSKİ iş başvuruları nereden ve nasıl yapılır?

İBB bünyesinde faaliyet göstermekte olan İSKİ, pek çok kişiye bünyesinde çalışma olanağı yaratmaktadır. Her yıl bünyesine pek çok sayıda iş başvurusu yapılan İSKİ, alımlarını belli dönemlerde değil yeni çalışan ihtiyacına göre yapmaktadır. İSKİ iş başvurularını https://kariyer.ibb.istanbul/ adresinden yapabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2020, 10:29

YORUM EKLE

Popüler Haberler