İşkur Banka Personeli Alımı İş ilanları Yayınlandı! 2019 İŞKUR Banka Personel Alım İlanları

İŞKUR, yeni iş ilan duyurularına göre banka personeli alımı yapılacaktır! İlan detaylarında banka personel alımı iş ilanları ve alım şartlarına ilişkin hükümler ortaya çıktı. Alımlarda engelli kadrolarına da yer verildi.

İşkur Banka Personeli Alımı İş ilanları Yayınlandı! 2019 İŞKUR Banka Personel Alım İlanları

İŞKUR resmi web sayfasında yer alan yeni personel alım duyurularına göre, 10 banka gişe görevlisi, 10 bankacılık meslek personeli ve 5 bankacılık ve sigortacılık meslek personeli istihdam edilecek. Bankalarda görev almak üzere farklı pozisyonlarda 25 pozisyonun istihdamı gerçekleştirilecek.

Gişe Görevlisi Alım Şartları Nelerdir?

Gişe görevlisi alımları için başvuruda bulunan bireyler İstanbul’da istihdam edilecekler. Adayların İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin ilgili bölümlerinden en az ön lisans mezunu olması gerekmektedir. Bireylerin analitik düşünebilme kabiliyetinin olması, katılım bankasında görev yapmaya istekli, sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilmesi gerekmektedir.

Gişe yetkilileri engelli kadroları kapsamında istihdam edilecektir. Başvuruda bulunacak adayların ik@vakifkatilim.com adresine CV’lerini göndermesi gerekmektedir. Başvuru sahiplerinin işbaşında bulunmasına engel mahiyeti taşıyacak bir sağlık problemi bulunmamalıdır.

Adaylar Link adresinden başvuru yapabilmektedir.

Meslek Personeli Alım Detayları

Bankacılık meslek personeli kadrolarına başvuruda bulunmak isteyen bireylerin Link adresinden başvurularını iletmesi gerekiyor.

Bankacılık ve Sigortacılık Meslek Personeli Detayları

Bankacılık ve sigortacılık meslek personeli için açılan 5 kadro için başvuru yapmak isteyen bireylerin Link adresinden başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 22:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler