İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 124 Hasta Danışmanı ve Sekreter Alımı İlanı Yayımlandı

İŞKUR en az ilkokul mezunu olan 124 hasta danışmanı ve sekreter alımı ilanı yayımladı. Bir çok ilde özel hastanelerde çalışmak için açık pozisyonları yayımlayan İŞKUR ile ilgili haberimizin detayları aşağıda..

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 124 Hasta Danışmanı ve Sekreter Alımı İlanı Yayımlandı

İŞKUR'da 124 Hasta Danışmanı ve Sekreter Alımı İlanı Yayımlandı 

Türkiye İş Kurumu resmi intenet sayfasında yayımlanan yeni ilanlarda özel hastanelere hasta danışmanı, hasta kayıt kabul görevlisi ve tıbbi sekreter alımı yapılacağı duyuruldu. Detaylar haberimizde... 

İŞKUR 'da 20 yeni ilan yayımlandı. 

Türkiye İş Kurumu resmi intenet sayfası aracılığıyla yayımlanan yeni ilanlarda özel hastanelere hasta danışmanı, sekreter ve hasta kayıt kabul görevlisi alımı yapılacağı bildirildi.  En az ilkokul mezunu adaylar arasından yapılacak olan personel alımında başvuru detayları aşağıdadır. 

Hasta Danışmanı Alımı İlanı 

Türkiye İş Kurumu resmi intenet sayfası aracılığıyla yayımlanan ilanlarda İstanbul 'da bulunan farklı özel hastanelere 74 hasta danışmanı alımı yapılacağı bildirildi.  

İlanlar şu şekilde; 

 

En az lise mezunu adaylar arasından yapılacak olan personel alımında başvurular İŞKUR üzerinden alınacaktır. 

Hasta Kayıt Kabul Görevlisi Alımı 

İŞKUR 'da yayımlanan bir diğer ilanda ise 4 farklı şehirde istihdam etmek üzere 40 hasta kayıt kabul görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. En az ilkokul mezunu adaylar arasından yapılacak olan personel alımlarında adaylar İstanbul, Ankara, Eskişehir ve Kocaeli 'de bulunan özel hastanelerde istihdam sağlanacaktır. 

İŞKUR 'da yayımlanan ilanlar şu şekilde; 

 

Tıbbi Dökümantasyoncu ve Sekreter 

Yayımlanan bir diğer ilanda ise İstanbul, Tekirdağ, İzmir, Samsun, Ankara ve Mersin 'de bulunan özel hastanelerde ve sağlık kuruluşlarında istihdam etmek üzere 10 personel alımı yapılacağına yer verildi.  En az lise mezunu olacak adaylar arasından yapılan personel alımında ilanlar şu şekilde; 

 

Başvuru Genel Şartları 

Özel hastanelere ve sağlık kuruluşlarına yapılan personel alımına başvuru yapacak adaylar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, başvuru yapacağı işi yapmaya engel sağlık sorunu olmaması, diksiyonu düzgün olması, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olması gerekmektedir.  

Başvuru Şekli 

İŞKUR 'da yayımlanan hasta danışmanı, tıbbi sekreter ve hasta kayıt kabul görevlisi alımına başvurular İŞKUR 'dan alınmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki adımları izlemesi ve başvurusunu yapması gerekmekedir. 

1. Aşağıdaki linke gidin. 

2. Açılan sayfada iş arayan kısmından kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yapın. 

3. Giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmını tıklayın. 

4. Son olarak aşağıdaki ekran karşınıza çıkacak. Bu ekranda MESLEK yazan kısma başvuru yapmak istediğiniz kadronun adını yazın ve başvurunuzu bu ekrandan yapın. 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 22:31

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nesrin
Nesrin - 8 ay Önce

Sekreterlik

Seher
Seher - 7 ay Önce

İlkokul mezunuyum tıbbi sekreter hasta kabul sertifikası alabilirmiyim ücret


Popüler Haberler