İstanbul Valiliğinden Sondakika 25 Şubat Pazartesi Tatil! Açıklaması! Kamuda Çalışan Engelli ve Hamile İşçilere Resmi Tatil!

İstanbul Valiliği, yoğun kar yağışı sebebiyle kamu kurumlarında görev yapan engelli ve hamile çalışanların 25 Şubat günü resmi tatil ilan edildi. Kamu ve özel temel ve ortaöğretim kurumlarında da eğitime bir günlük ara verildi.

İstanbul Valiliğinden Sondakika 25 Şubat Pazartesi Tatil! Açıklaması! Kamuda Çalışan Engelli ve Hamile İşçilere Resmi Tatil!

Meteoroloji İstanbul’da yaşayan vatandaşlara yönelik yoğun kar yağışı uyarısında bulunmuştu. Günlerce süren uyarılardan kısa bir süre sonra İstanbul beyaza büründü. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki kış araçları yolda meydana gelebilecek aksaklıkların giderilebilmesi için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Yoğun kar yağışı sonucunda yollar kapandı ve İstanbul Valiliği harekete geçti.

İstanbul Valiliği, megakentte meydana gelen yoğun kar yapışları sebebiyle kamu kurum veya kuruluşlarında çalışan malul ve engelliler, kronik hastalar ve hamile çalışanlara 25 Şubat Pazartesi gününü resmi tatil ilan etti. 25 Şubat Pazar gününde herhangi bir işlem gerekmeksizin personelin tamamı bir günlük izinli sayılacaklar. Kamu ve özel temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarındaysa eğitime bir günlüğüne ara verilmesine karar verildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 01:05

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erol berktaş
Erol berktaş - 1 yıl Önce

Bugün kar tatili varmı