İstanbul'da Korkutan Otomobil Kazası! Otomobil Salona Daldı

İstanbul'un Şişli İlçesin'de bir otomobil sürücünün hakimiyetini kaybetmesiyle bir dairenin salonuna daldı. Korkunç kazada ölen ya da yaralanan olmazken, dairedeki çift büyük panik yaşadı.

İstanbul'da Korkutan Otomobil Kazası! Otomobil Salona Daldı

Semtte paniğe yol açan olay 7 Kasım saat 20:30 sularında meydana geldi. Şişli İlçesine bağlı Gülbahar Mahallesi, Avni Dilligil sokağında gerçekleşen kazada sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesinin kazaya neden olduğu öğrenildi. Hareket halindeki otomobilin yoldayken kontrolünü kaybetmesiyle beraber kaldırıma çıktığı ve ardından buradan savrularak yakındaki 35 numaralı apartmana fırladığı bilgisi paylaşıldı. Savrulan araba binanın giriş katındaki bir dairenin salon duvarına çarparken, duvar yıkıldı ve otomobil salona daldı.

Iraklı Çift Büyük Panik Yaşadı

Kontrolden çıkan otomobilin içerisine daldığı salonda dairede yaşamakta olan Iraklı bir çiftin oturmakta olduğu ancak iki kişinin de olaydan yara almadan kurtulduğu öğrenildi. Civardaki tanıkların ifadelerine göre 34 SR 1578 plakalı otomobilin sahibi önce sürüş esnasında kontrolünü kaybetti ve kaldırıma çıktıktan sonra panikle fren yerine gaza basarak aracın savrulmasına neden oldu. Hızını alamayan araç kaldırımın az ilerisindeki 35 numaralı apartmanın giriş katına sürüklenirken, çarpma etkisiyle birlikte duvar yıkıldı ve otomobil giriş katındaki dairenin salonuna girdi. Iraklı yaşlı çiftin yaşadığı dairenin salonunda büyük hasar meydana gelirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 23:46

YORUM EKLE

Popüler Haberler