İstanbul’un İki Yakası Arasındaki Ulaşım En Aza İndiriliyor

Ülkemizin en kalabalık nüfusa sahip olan İstanbul’da iki yaka arasındaki ulaşımın 3,5 dakikaya kadar ineceği yönünde açıklamalar yapıldı.

İstanbul’un İki Yakası Arasındaki Ulaşım En Aza İndiriliyor
Dentur Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Morgül, İstanbul ulaşımı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda özel olarak panoramik şekilde tasarlanmış olan gemiler sayesinde Beşiktaş-Üsküdar arasındaki ulaşımın 3,5 dakikaya kadar indirilebilecek bir sistemin hazırlandığı aktarıldı.

İstanbul’daki Vatandaşlarımıza Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz

Yılların verdiği tecrübeyle birlikte moden şekilde İstanbul’daki vatandaşlara yönelik hizmetlerin verilmekte olduğu aktarıldı. Bununla birlikte işletme maliyetlerini düşürebilmek ve her geçen gün çok hızlı bir şekilde gelişmekte olan teknolojinin takip edilebilmesi adına gerekli çalışmaların sürdürülmekte olduğu bilgisi aktarıldı. Vatandaşlarımızın ulaşım sıkıntısının tam anlamıyla çözülebilmesi ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesi adına atılan bu adımların sonuç vermesinin beklendiği aktarılıyor.

İlk Gemilerimiz Hazır, Evrak İşlemleri Bekleniyor

İlk gemilerinin şuanda hizmete hazır olduğunu ancak son evrak işlemlerinin tamamlanmasının beklendiğini açıklayan Dentur Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Morgül, müjdeli haberi verdi. Bununla birlikte 6 ay içerisinde 3 geminin daha hizmete başlayacağı bilgisi de aktarılmakla birlikte, bütün gemilerin hizmete açık bir hale getirilmesinin amaçlanmakta olduğu belirtiliyor.

Çalışmalar Son Hızıyla Devam Ediyor

Ülkemizin en kalabalık nüfusuna sahip olan İstanbul’da vatandaşlarımızın refah seviyesini artırabilmek için önemli bir çaba söz konusu. Vatandaşlarımızın rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmesi ve trafik yoğunluğunun azaltılabilmesi adına böylesine önemli çalışmaların gerçekleşmesi doğrudan memnuniyeti de artırmakta.

Özellikle de yapılan Avrasya Tüneli’nin sayesinde 100 dakikada gidilen yol artık 15 dakikada gidilir hale gelmiştir.  Depreme ve olumsuz hava koşullarına bir hayli dayanıklı olan bu tünel, olumlu tepkiler almıştır. Onlarca dakika zaman kaybederek sıkıntıların yaşanmasının da önüne geçilmiştir. Aynı zamanda bu süreçte daha çok memnuniyet elde edebilmek ve ulaşım konusunda artık herhangi bir olumsuzluğun söz konusu olmaması için projeler son hızıyla devam ediyor.
 
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 21:10

YORUM EKLE