İzmir Torbalı'da Kan Davası 2 Can Aldı

İzmir’in Torbalı İlçesi’nde otomatik silahlarla bir taksi tarandı. Meydana gelen bu olay sonucunda 2 kişi hayatını kaybetti ve 1 kişi yaralandı.

İzmir Torbalı'da Kan Davası 2 Can Aldı
Bugün İzmir’de facia niteliğinde bir olay gerçekleşti. Saat 06.30 sularında Şeref Altuntaş tarafından kullanılmakta olan taksi bir otomobil tarafından kesildi. Taksi aracının önünü kesen araçtan inen şahıslar, araçtan iner inmez taksiyi taramaya başladı. Bugün cereyan eden bu olay sonucunda taksi şoförü yaralı olarak çıktı. Bununla birlikte yolcu olarak bulunmakta olan 5 çocuk babası Mehmet Saraç ve kardeşi Özcan Saraç bugün yaşanan bu olay sonucunda yaralandı. Otomobilden inen şahıslarda taranan takside yer alan araçta yer almakta olan Nevzat Saraç ise meydana gelmiş olan bu saldırıdan hiçbir şekilde yara almadan kurtuldu.

Yaralılar Hemen Torbalı Devlet Hastanesi’ne Kaldırıldı

Yaşanan bu silahlı saldırının ardından Mehmet ve Özcan Saraç kardeşler ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Torbalı Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan kardeşler hastanenin bütün imkanlarını seferber etmesine rağmen kurtarılamazken, saldırı sonucunda bunundan yaralanan taksi şoförünün tedavisinin halen sürmekte olduğu belirtildi. Ancak şoförün sağlık durumu hakkında net bir bilgi aktarılmadı.

İzmir Torbalı silahlı ile ilgili görsel sonucu

Olayın Gerçekleşme Sebebinin Kan Davası Olabileceği Belirtiliyor

2013’te Torbalı’da meydana gelen kavga sonucunda Cuma Saraç öldürülmüştü. Bu olayın ardından ise yeğeni öldürülen Sedat Saraç, Torbalı’da Bahri Kıran ile kavga etti. Meydana gelen bu kavga sonucunda Bahri Kıran ağır bir şekilde yaralandı ve tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti. Bunun ardından Sedat Saraç ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. Durum bu şekildeyken, bugün meydana gelen olayda da Sedat Saraç’ın ağabeyleri Mehmet ve Özcan hayatını kaybetti.

Polis Ekiplerimiz Saldırıyı Gerçekleştirenleri Yakalamaya Çalışıyor

İzmir’de meydana gelmiş olan bu facia niteliğindeki olay için soruşturma başlatıldı. Güvenlik güçlerimiz şuanda taksiyi tarayan şahısların yakayı ele verebilmesi adına bütün imkanlarını seferber etmekte. Ülkeyi çok daha farklı konumlara getirmek isteyen ve kan davası adı altında ülkemizde terör estiren bu şahısların en kısa zamanda yakalanması amaçlanmakta.
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2017, 18:24

YORUM EKLE