Jennifer Lopez'in Türkiye'de Konserinin Bilet Fiyatları Ne Kadar? Konser Hangi Tarihte Nerede Yapılacak?

6 Ağustos'ta Antalya'da gerçekleşecek olan Jennifer Lopez konserine ilgi büyük. Yoğun ilgiden dolayı konserin bilet fiyatları 2 bin liradan 7 bin liraya yükseltildi. Jennifer Lopez'i locada dinlemek isteyenler ise 20 bin euro yani 135 bin lira ödemek durumundalar.

Jennifer Lopez'in Türkiye'de Konserinin Bilet Fiyatları Ne Kadar? Konser Hangi Tarihte Nerede Yapılacak?

Jennifer Lopez Türkiye Konserinin Bilet Fiyatları

Uzun bir aradan sonra Türk hayranlarıyla Antalya Regnum Carya Otel ‘ de buluşacak olan Jennifer Lopez’in konserine ilgi büyük. 49 yaşındaki güzel şarkıcının 6 Ağustos tarihindeki konseri için biletler 2 bin liradan satılmaya başlandı. Ancak bu biletler hemen tükendi. Bu yoğun ilgiden dolayı fiyat 3 bin liraya yükseldi. Fiyat artışına rağmen ilgi devam edince bilet fiyatları 4 bin liraya kadar çıktı. Ancak Jennifer Lopez’i görmek isteyen hayranlarını bu da yıldırmadı. Bu ilgiden dolayı otel yetkilileri bilet fiyatlarını 7 bin lira yaptı.

Otel yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre Jennifer Lopez’i locada izlemek isterseniz 20 bin euro  yani yaklaşık olarak 135 bin lira ödemeniz gerektiğini ancak bunun için de acele edilmesi gerektiğini ve localara da ilginin yoğun olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 23:14

YORUM EKLE

Popüler Haberler