Kadroya geçen taşeron işçiler ile kamu işçilerine Kurban Bayramı öncesi ilave tediye ödemesi

Taşeron ve Kamu İşçilerine Verilecek İkramiye Hakkında Şok Gelişme! Kadroya geçiş yapan taşeron işçilerine Kurban Bayramı’ndan önce ilave tediye yapılması bekleniyor. İşte detaylar…

Kadroya geçen taşeron işçiler ile kamu işçilerine Kurban Bayramı öncesi ilave tediye ödemesi

Taşeron ve Kamu İşçilerine Verilecek İkramiye Hakkında Şok Gelişme!

Kadroya geçiş yapan taşeron işçiler ile kamu işçilerine senenin ikinci bölümünde 2 taksit olacak şekilde ilave tediye ödemesi yapılacağı daha önceden açıklanmıştı. İlave tediye ödemeleri için çok az bir süre kaldığı bilinirken kesin tarifler hakkında bir açıklama yapılmadı.

Ramazan Bayramı’ndan Evvel Ödeme Yapıldı

2019 senesinde kadroya geçiş yapan taşeron işçiler ile kamu işçilerine 26 günlük ilave tediye ödemesi gerçekleştirildi. 31 Ocak ile 31 Mayıs 2019 tarihlerinde 13’er günlük olacak şekilde toplam olarak 2 günlük ilave tediye ödemesi gerçekleştirildi.

Kalan 26 İlave Tediye Ödemesi Senenin İkinci Bölümünde Yapılacak

13’e 13 olacak şekilde 31 Ocak ile 31 Mayıs 2019 tarihlerine paylaştırılan 26 günlük ilave tediye ödemeleri gerçekleştirildi. İlk 26 günlük ödemenin sonrasında kalan 26 günlük ödemenin de yine aynı şekilde 13’e 13 şeklinde iki taksit şeklinde verileceği açıklandı.

Geçen senenin ikinci bölümünün ilk ilave tediye ödemeleri 5 Ağustos 2019 tarihinde ödenmişti. İkinci taksitleri ise 31 Aralık 2019 tarihinde yatırmışlardı.

Kurban Bayramı’ndan Önce Yatırılacağı Tahmin Ediliyor

Kurban Bayramı 2019 senesinde 11 Ağustos tarihinde başlayacak ve 14 Ağustos tarihinde sona erecek.

Geçen sene ilave tediye ödemeleri Ağustos ayının ilk haftasında yapılmıştı. Bu yüzden bu sene de ilave tediye ödemelerinin Ağustos ayının ilk haftasında yapılacağı tahmin ediliyor. Bu ödemeler ile birlikte işçiler Kurban Bayramı’na girmeden önce rahat bir nefes almış olacaklar.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 22:32

YORUM EKLE

Popüler Haberler