Kahramanmaraş'ta Kanalizasyon Çalışmasında Göçük Meydana Geldi! 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı!

Kahramanmaraş’ta bir inşaat çalışmasının kanalizasyonunda göçük gerçekleşti. Yaşanan olayda 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Yaşanan acı olayın detayları aşağıda yer almaktadır.

Kahramanmaraş'ta Kanalizasyon Çalışmasında Göçük Meydana Geldi! 1 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı!

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde bir inşaatın kanalizasyonunda, 2 işçinin çalıştığı esnada göçük gerçekleşti. İşçilerden birisinin Afganistanlı, diğerinin ise Adem Y. Olduğu gelen bilgiler arasında. Afgan uyruklu, 26 yaşında olan Nesmullah Pencer hayatını kaybetti, Adem Y. İse ağır yaralı bir durumda hastaneye kaldırıldı.

Dulkadiroğlu ilçesinin Ferhuş Mahallesi’nde meydana gelen olayda, iddialara göre Nesmullah Pencer ve Adem Y. Kanalizasyonun içinde çalışırken göçük gerçekleşti. Çalışanların ihbarıyla olayın gerçekleştiği bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Nesmullah Pencer ve Adem Y. göçük altından kurtarıldı.

Ambulansla Necip Fazıl Şehir Hastanesi’ne sevk edilen kazazedelerden, durumu ağır olan Nesmullah Pencer, sağlık ekiplerinin yoğun çabasına rağmen hayatını kaybetti.

Adem Y.’nin ise tedavisine devam ediliyor.

Yaşanan olayla ilgili polis ekipleri tarafından soruşturma açıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 16:00

YORUM EKLE