Kara listedekilere kredi veren bankalar hangileridir? Şartları nelerdir?

Kredi notu düşük olanlara ve kara listede bulunanlara müjde. Kara listede bulunan kişilere de kredi veren bankalar var. Hangi bankalar kara listedekilere kredi veriyor. İşte o bankaların listesi.

Kara listedekilere kredi veren bankalar hangileridir? Şartları nelerdir?

Daha önce kredi çekmiş fakat ödeme konusunda sıkıntılar yaşamış, kredi sicili temiz olmayan kişiler için müjdeli haber geldi. Bazı bankalar kara listede olan kişilere de kredi verecek. Kara listedeki kişilerin en çok merak ettiği konuların başında bu bankaların hangileri olduğu geliyordu.

Kara Listede Kredi Veren Bankalar

Bankalar, kredi vermeden önce kredi almak isteyen kişinin kredi notuna bakarlar. Kredi notu olarak bilinen KKB notu düşük olan kimseler bankadan kredi alamıyorlar. KKB notunun düşük olması kişinin daha önce çektiği kredileri ödeyememesi ya da ödemekte zorluk çekmesi ile doğru orantılıdır. Fakat kredi notum düşük diye üzülmeyin. Kredi notu düşük ya da diğer bir deyişle kara listede olan kişilere kredi veren bankalar bulunmaktadır. İşte kara listedekilere kredi veren bankalar sıralaması:

  • N Kolay Kredi

İntenetten anında başvurabileceğiniz bankalardandır. Bu bankadan kredi miktarı en az 2000 TL olmak kaydıyla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • OdeaBank

Vatan Bilgisayarla da anlaşmalı olan bu bankadan da kredi başvurusunu online yapabilirsiniz.

  • Garanti Bankası

Garanti Bankasından da mobil olarak ya da intenet bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

  • ING Bank

ING Bank da kara listedekilere kredi veren bankalardan biridir. Bu bankanın da mobil uyguylamasını ve intenet bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 12:30

YORUM EKLE

Popüler Haberler