Kaybolan Eşyaların Sırrı Kamerayla Çözüldü

Bursa'nın İznik ilçesinde yaşayan ve evindeki eşyaları sürekli kaybolan kiracı, eve kamera yerleştirdi. Kayıtları izleyince ise karşılaştıkları karşısında şoka uğradı.

Kaybolan Eşyaların Sırrı Kamerayla Çözüldü

Bursa'nın İznik ilçesi Selçuk mahallesinde yaşayan O.G.K. ve eşi, evlerinde eşyaların kaybolmasına anlam veremeyerek bir takım sorunlar yaşadılar. Eşyaların kaybolması süreci devam edince, çift evin pencere ve kapılarında bir zorlama olup olmadığını inceledi ancak herhangi bir zorlamanın olmadığı ortaya çıktı. Bu defa çözümü evin girişine bir kamera yerleştirmekte bulan çift, kayıtları izlerken akıl alma görüntülerle karşılaştılar. O.G.K.'nın telefondan takip ettiği gizli kamera görüntülerinde, evin kapıları açılıyor ve ev sahibinin eşi S.T. içeri girerek kapıyı arkadan kapatıyordu. Kadının eve girdiğini fark eden O.G.K. hızlıca eve intikal edip kapıyı açtığında ise S.T. ile karşılaştı. Karşılaşma sonrasında hemen polis ekiplerine haber veren O.G.K. ve eşi yaşadıkları durum yüzünden sitem ettiler.

"KAPI AÇIKTI ÖRTTÜM" DEDİ

Olay yerine polislerin intikal etmesinin ardından S.T. gözaltına alınırken, O.G.K ve eşi ise ev sahibinin evinin altında sitem ettiler. Kaybolan eşyaları yüzünden eşiyle problemler yaşadıklarını ifade eden O.G.K. sert tepki gösterdi. Polisler tarafından şubeye götürülen S.T.'nin ise olay ile ilgili olarak "kapı açıktı örttüm" şeklinde ifade verdiği öğrenildi. Olay ile ilgili olarak soruşturma devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 23:12

YORUM EKLE