Kocaeli'de Hurdacıdan Yayılan Kimyasal Koku Mahallede Her Yeri Sardı

Kocaeli'de piknik tüpü ebatlarında kesilen bir cisimden kimyasal madde çıktı ve bütün mahalleye kimyasal koku yayıldı. Mahallelinin burnunu kapatmak durumunda kaldığı olayla ilgili detaylar ortaya çıktı.

Kocaeli'de Hurdacıdan Yayılan Kimyasal Koku Mahallede Her Yeri Sardı

Kocaeli İzmit İlçesi’nde piknik tüpü ebatlarında bir alet kesildi ve aletin içerisinde kimyasal madde aktığı belirtiliyor. Kimyasal madde sebebiyle bölgeye kimyasal madde kokusunun hakim olduğu belirtiliyor. Bölgedeki kokudan rahatsız olan mahalleliler, ilk olarak itfaiyeyi aradı. Yetkililer yaşanan hadiseden kısa bir süre sonra olayla ilgili durum değerlendirmesi yaptı.

Yapılan açıklamaya göre, piknik tüpü büyüklüğünde bir cisim kesildi ve kestikten sonra koku çok hızlı bir şekilde etrafa yayıldı. Mahallenin her yerine yayılan kimyasal madde kokusuyla ilgili görevliler çalışmaya başladı.

Olay Hurdacıda Meydana Geldi

AFAD ekiplerinin devreye girdiği olay hurdacıda meydana geldi. Ölçünde bulunan AFAD ekipleri, hurdalıkta kesilen aletle ilgili incelemelere devam etmekte. Rahatsızlık yaratan bu hadiseyle ilgili gelişme yaşandığı zaman içeriğimizde yer vereceğiz. Detaylar gelecek…

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 14:04

YORUM EKLE