Magnum çekiliş sonucu ne zaman açıklanacak? Magnum Maserati çekiliş sonuçları 2019

Magnum çekiliş sonucu ne zaman açıklanacak? Magnum Maserati çekiliş sonuçları 2019 merakla bekleniyor. Her yaz olduğu gibi yeni çekilişlerle ortaya çıkan Magnum bu sene Maserati veriyor. Kampanya 30 Eylül'de sona eriyor. Bu yılın kazananı kim olacak heyecanla bekleniyor.

Magnum çekiliş sonucu ne zaman açıklanacak? Magnum Maserati çekiliş sonuçları 2019

MAGNUM ÇEKİLİŞİNE NASIL KATILABİLİRİM?

Kampanyaya katılmak için Magnum’un ürünlerini almanız gerekmektedir. Çubuklarda yer alan şifreyi Magnum resmi intenet sitesi üzerinden yazmalısınız. Yazdığınız şifreli çubukları özenle saklamayı unutmayınız.

Magnum’un ürünleri şunlardır:

Magnum Classic, Badem, Beyaz, Antep Fıstık, Double Çikolata, Double Karadut&Böğürtlen, Double Bal Badem, Dark, Cherry Cherry, Yakut  ya da Magnum Mini, Magnum Mini Classic-Badem-Beyaz, Mini Classic-Antep Fıstık-Fındık, Mini Classic, Mini Badem, Mini Double Karadut&Böğürtlen-Çikolata-Karamel, Mini Double Bal Badem-Karadut&Böğürtlen, Mini Kış Serisi Tahin&Classic, Mini Dark, Mini Cherry Cherry&Badem, Mini Beyaz, Mini Yakut& Beyaz, Mini Salep.

İntenet üzerinden kampanyaya katılabileceğiniz gibi telefonlarınızdan da kampanyaya katılabilirsiniz. Şifreyi 2992 ye yollamanız yeterlidir.

MAGNUM MASERATİ ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

1 Nisan 2019 da başlatılan kampanya 30 Eylül 2019 da sona eriyor. Kampanyanın sona ermesinden sonra artık çekiliş zamanı geliyor. 14 Ekim 2019 Pazartesi günü saat 11.00'de U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No: 4 - A Beyoğlu/İstanbul adresinde, noter huzurunda çekiliş gerçekleşecek.

Magnum Maserati çekilişine herkes katılabilmektedir.

MAGNUM MASERATİ ÇEKİLİŞ SONUCU NE ZAMAN AÇIKLANIYOR?

Her yıl yeni çekilişlerle büyük ilgi gören Magnum bu yıl Maserati veriyor. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından 1 Nisan 2019 tarihinde başlatılan kampanyanın son günü 30 Eylül 2019 pazartesi gece 23.59 da sonlanacak.

Magnum ürünlerinde yer alan şifreyi Magnum’un resmi intenet sitesi üzerinden forma yazanlar 1 milyon 250 bin değerinde olan Maserati’nin sahibi olabilecek. 2018 model olan Maserati için binlerce katılım söz konusu.

Magnum çekiliş sonuçları çekilişten 5 gün sonra açıklanmaktadır. Çekilişi 14 Ekim’de yapılacak olan Magnum Maserati çekiliş sonuçları 19 Ekim 2019 tarihinde açıklanacak.

Çekiliş sonuçları Hürriyet Gazetesi Cumartesi ekinde yer alacak. Kazananlar gazete üzerinden yayınlanacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2019, 17:50

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gözde
Gözde - 8 ay Önce

İnşAllah bana çıkar

Hülya Efe
Hülya Efe - 8 ay Önce

İnşAllah biri bana çıkar heyecanla bekliyorum

Zübeyde
Zübeyde - 8 ay Önce

İnşAllah bana çıkar Yarabbim borçları öderiz


Popüler Haberler