Malatya'da facia olay! Boşanmak üzere olduğu eşine sokak ortasında kurşun yağdırdı

Malatya'da Erdem K. boşanmak üzere olduğu eşi Kader K.'yı silahla yaraladı. Acılar içinde yere yığılan genç kızın sağlık durumunun iyi olduğu duyuruldu. Saldırgan kocanın bulunabilmesi için çalışma başlatıldı.

Malatya'da facia olay! Boşanmak üzere olduğu eşine sokak ortasında kurşun yağdırdı

Malatya’da akşam saatlerinde Erdem K. boşanmak üzere olduğu 23 yaşındaki eşi Kader K.’yı silahla vurarak ağır yaraladı. Olay akşam Zafer Mahallesi’nde yaşandı. İddialara göre Hürriyet Parkı’nda gezintiye çıkan Kader K. boşanmak üzere olduğu eşi Erdem K. ile karşılaştı. İkili arasında çıkan tartışma bir anda arbedeye dönüştü.

Tartışmada sinirlenen Erdem K. tabancasını çıkararak Kader K.’ya ateş açtı. Vücudunun çeşitli bölgelerine çok sayıda kurşun isabet eden Kader K. bir anda yere yığıldı. Olay yerinin yakınındaki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ekibi intikal etti. Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Kader K. acil serviste müşahede altında tutuluyor.

Genç kızın sağlık durumu iyi

Acil serviste tedavi altına alınan gencin sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Polis ekipleri olay yerinde boş kovanları topladı ve görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu. Güvenlik güçleri olay sonrasında kaçan Erdem K.’yi yakalayabilmek için harekete geçti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2019, 23:36

YORUM EKLE