MediaMarkt'dan Sevgililer Günü Kampanyası! MediaMarkt Büyük İndirimlerini Kaçırmayın!

MediaMarkt Sevgililer gününde sevgilisi için hediye almak isteyenlere elektronik ürünlerde düzenlediği kampanyalarla hitap ediliyor. Her yıl 14 Şubat'ta kutlanan sevgililer günü için MediaMarkt'ın düzenlediği sevgililer gününe özel kampanya fırsatlarını kaçırmayın.

MediaMarkt'dan Sevgililer Günü Kampanyası! MediaMarkt Büyük İndirimlerini Kaçırmayın!

Dünya üzerinde sevgililerin birbirine hediyeler aldığı, sürprizler yapıp beraber kutlama yaptıkları 14 Şubat’ta kutlanan sevgililer gününe çok az bir süre kaldı. Yurtdışında St. Valentine’s Day olarak da bilinen sevgililer günü  romantizm ile ilişki içinde anlaşılsa da perde arkasında milattan sonra 3. Yüzyılda yaşayan dönemin papazlarından Aziz Valentin’in kurallara aykırı bir şekilde Hristiyan bir çifti evlendirmesi sonucu Roma’da idam edilmesini anma olarak kullanıldığı söyleniyor.

Artık günümüzde evrenselleşen ve dünya kültürüne yerleşen 14 Şubat Sevgililer günü çiftler arasında hediyeleşmenin arttığı bir gün olarak hafızalara yerleşti. Her yaş grubuna hitap eden bu günde bir çok firma kampanyalarına devam ediyor.

MediaMarkt Kampanyası Ne Zaman Başlıyor?

Sevgililer günü yaklaşırken MediaMarkt’da indirim furyası başlattı. 4-14 Şubat arası geçerli olacak kampanya kapsamında ev aletlerinden, bilgisayar oyunlarına, beyaz eşyadan mutfak gereçlerine kadar bir çok üründe indirimler devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 14:11

YORUM EKLE