Mehmet Ali Erbil sağlık durumu nasıl? Yasmin Erbil, babasının sağlık durumunu açıkladı

Ünlü sunucu Yasmin Erbil, babasının sağlık durumunu açıkladı. Peki Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl? İşte ünlü şovmenin son durumu.

Mehmet Ali Erbil sağlık durumu nasıl? Yasmin Erbil, babasının sağlık durumunu açıkladı

Ünlü sunucu ve şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, geçtiğimiz hafta İstinyePark’ta kameralara yakalandı. Erbil, sunuculuk yaptığı programın sona ermesiyle birlikte soluğu alışveriş merkezinde aldı ve Yasmin Erbil’in yanında bir kız arkadaşının da olduğu görüldü.

Babam Zor Günleri Geride Bıraktı

Babasının zor günleri artık geride bıraktığını dile getiren Yasemin Erbil, babasının hastanedeki son günlerini geçirdiğini konuştu. İlerleyen günlerde artık babasının evde olacağını konuşan Erbil, durumunun çok iyi olduğunu söyleyerek ‘’Bir kez daha bu zor zamanlarda bizimle beraber olan herkese çok teşekkür ediyorum.’’ diye ekledi.

Mehmet Ali Erbil’e Ne Olmuştu?

Evinin banyosunda düşen ve yaralanan Mehmet Ali Erbil, Maslak’ta kaldırıldığı hastanede ameliyat altına alındı. Erbil’in sağlık durumuna ilişkin bilgi veren kızı Sezin Erbil ise, babasının durumunun kritik olduğunu ve halen yoğun bakımda olduğunu açıklamıştı. Şimdilerde ise ünlü şovmenin durumunun daha iyiye gittiği belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 20:58

YORUM EKLE

Popüler Haberler