MHP'li Semih Yalçın'ı kahreden haber! Oğlu Ankara Kalesi'nin surlarından düşerek hayatını kaybetti

MHP Genel Başkan yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu Turan İlteber Yalçın, Ankara Kalesi'nin surlarından düşerek hayatını kaybetti.

MHP'li Semih Yalçın'ı kahreden haber! Oğlu Ankara Kalesi'nin surlarından düşerek hayatını kaybetti

Ankara Kalesi'ndeki Türk bayrağının olduğu surlardan iki kişinin düştüğü ihbarı üzerine bölgeye giden polis ekipleri düşenlerden birinin MHP Genel Başkan yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu İlteber Turan olduğunu belirledi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ise İlbeter Turan'ın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi.

MHP'li Semih Yalçın'ı kahreden haber! Oğlu Ankara Kalesi'nin surlarından düşerek hayatını kaybetti

MHP'li Semih Yalçın'ın 4 çocuğundan bir olan Turan İlteber Yalçın, arkadaşıyla birlikte gittiği Ankara kalesinin surlarına çıktılar. Daha sonra dengelerini kaybeden iki arkadaş surlardan 70 metre aşağıda bulunan kayalıkların üzerine düştüler.

Surlardan iki kişinin aşapı düştüğü ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine giden ekipleri kayalıkların üzerinde hareketsiz yatan iki kişiden bir olan Turan İlteber Yalçın'ın düştüğü anda hayatını kaybettiğini belirledi. Kimliği henüz belirlenemeyen arkadaşı ise sağlık ekipleri tarafından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. 

Acı haber Turan İlteber Yalçın'ın babası MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'a ulaştırıldı. Olay yerine gelen Yalçın, Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz'dan bilgi aldı.

Bu arada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker ile MHP'li bazı milletvekilleri kazanın yaşandığı yere gelerek incelemelerde bulunan ekiplerden bilgi aldılar.

Olay yeri inceleme ekipleri ve savcının incelemesinin ardından MHP'li Semih Yalçın'ın oğlu Turan İlteber Yalçın'ın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

 

MHP'li Semih Yalçın'ın en acı günü! Oğlu Ankara Kalesi'nin surlarından düşerek hayatını kaybetti ile ilgili görsel sonucu

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2019, 13:35

YORUM EKLE